Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet megengedni egy...

Mit lehet megengedni egy lassan 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például a borotválást, a magassarkú cipőt, meg a nőies ruhákat meg lehet e engedni egy ennyi idős lánynak? Férfiszemmel kissé zavaros, hogy hol ér véget a divat, és hol kezdődik a túlzás..

2023. febr. 26. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

12 évesen hová menne magas sarkú cipőben?!

A borotválás nem gond, ez szerintem nem is "megengedés" kérdése.

A "nőies ruha" meg elég relatív fogalom, konkretizálhatnád, mire gondolsz.

2023. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Borotválkozást mindenképp megengedném (de csak óvatosan, ne vágja meg magát), magassarkút ésszel, nem minden napra. Nem kényelmes és még fejlődik a lába. A nőies ruhák nem hiszem, hogy kellenének neki, inkább divatosak.
2023. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Magassarkut csak unnepsegre engednem. Borotvalas helyett inkabb gyanta. (Az jobban faj, de nem kell szerencsetlenkednie es 3 naponta ujra megcsinalnia mert visszano.) A noies ruhak az tenyleg egy tag fogalom. Pl. Egy mely kivagasos elol hatul polot azert ne vegyen fol. De egy toppot amin csak a hasa van kint azt siman. (persze ha engedi a suli)

Egyedul neveled? Mert ha nem akkor az anyukaja is tud az ilyesmikben segiteni.

2023. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
14%
13 évesen akarta magát borotválni, azt nem engedtem, mert durván megerősödik a szőr, helyette gyantázunk. Amennyiben 12 évesen szeretett volna szőrteleníteni, azt is megengedtem volna. Haspólót hordott a nyáron, mert most az a divat, meg rövidnacit. Mondjuk, ha szőke, akkor a szemöldök, szempilla festést engedném neki, más sminket nem. Magassarkú nem jutott eddig eszébe, de amíg nő a láb, addig tuti nem engedném a rendszeres hordását. Meg csak rendes bugyit hordhat ( tanga kizárt)
2023. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
4. Ugye tudod, hogy ez a "durván megerősödik a szőr" ordas nagy butaság?!
2023. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Borotválás, top, melltartó onnantól, amikortól kell. Minden kislány máskortól szőrösödik vagy nőiesedik. Borotvából 3 pengés női borotvát vegyetek, azzal kb lehetetlen megvágni magad.


Cipő: kis sarkú cipőket már hordhat (ilyen 3-5 cm-re gondoltam) de csak alkalmakra (iskolai ünnepség, templom, színház stb.) rendes, igazi magassarkú még nem, nem is egészséges


Nőies ruhák: mit értesz ez alatt? Általában azért lehet látni, hogy melyik ruhát tervezték nőkre és melyiket tinikre. Mély kivágásos, sokat mutató, kelletlen mintázatú (kezek a mellen, feneken) feliratú (bad bitch, sexy time anytime etc). ruhákat élből nem. Szoknya rövidsége max térd felett.

2023. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Szortelenites: igen

Magassarku: max ilyen 1-2 centis vastagabb sarku cipo unnepsegekre

Noies ruha: ez nem tudom mit takar

2023. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

12 évesnek esetleg ajánld fel, hogy elviszed kozmetikushoz gyantázásra. Ha meg pattanásos is szerencsétlen, akkor arctisztításra mindenképp. De valami normálishoz, ahol el is mondják neki, hogy milyen krémeket használjon (vagy ne használjon).

(Én 35 évesen találtam meg a kozmetikusomat, aki végre normális krémeket ajánlott, sőt, azt is elmondta, hogy mire ügyeljek az összetevőknél, ha épp az nincs, amit ő ajánlott.)

Amúgy biztos van az iskolában szülői értekezlet, ott megkérdezheted az anyukákat, gondolom egyedül neveled a gyereket, azért nem az anyját kérdezed.

2023. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
0%

Szerintem egyikre sincs szüksége.

Mit kell borotválni? Az arcát?

2023. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Alakhoz simuló farmer, rövid szoknya
2023. febr. 26. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!