Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet megengedni egy...

Mit lehet megengedni egy lassan 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például a borotválást, a magassarkú cipőt, meg a nőies ruhákat meg lehet e engedni egy ennyi idős lánynak? Férfiszemmel kissé zavaros, hogy hol ér véget a divat, és hol kezdődik a túlzás..

2023. febr. 26. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alakhoz simuló farmer semmi extra.

A rövid szoknya meg attól függ, mennyire rövid és hová venné fel. Ha ki van belőle fél sejhaja és úgy akar iskolába menni, az nyilván nem oké. Ha kicsivel a térde fölé ér, az már rendben, pláne vastag harisnyával.

2023. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozni én hagynám mivel ilyenkor már én is borotválkoztam és tudom milyen szemetek tudnak lenni a lányok,ha meglátják a másikat úgy,hogy tiszta szőr a hónalja az öltözőben.Képesek egymást kibeszélni és csufolni is.Ruhában igazából a testhez simuló oké és még az is ami nem mutat sokat és nem kihívó.Smink felesleges és nem is kell még.Top/melltartó csak akkor,ha tényleg szükséges.Magasabb talpú cipő oké,de én szerintem egy ennyi éves lánynak még nem kell magassarkú cipő hiszen a stílusa se olyan,mint egy 30 éves nőnek.
2023. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A borotválást simán. Ennyi idősen már lehet erős szőre, ami ciki mondjuk a tesi öltözőben, vagy nyáron bikiniben. Megkérdezném azt is, nem akar-e gyantáztatni menni kozmetikushoz.

Magassarkút iskolán kívülre felőlem vehetne. Ami igazán magas, nőcis, az baromi kényelmetlen, úgyhogy valószínűleg magától is rájön majd, hogy jobb csak akkor hordani ha tényleg megkívánja az alkalom. Ami meg viszonylag kényelmes, az kinézetre sem szokott brutál lenni. Úgyhogy ha szerezne is magának valami 10 centis tűsakrút, szerintem max egyszer botladozna el benne a plázaba vagy fagyizni, aztán menne a szekrény mélyére. Egy éktalpú, pár centi magas cipővel meg nem látok problémát.

Ruhákból ugyanazt engedném mint pl egy 16 évesnek. Testre simuló farmert simán, de azt megmondanám, hogy pl a leggings nem nadrág, tehát hosszú felsővel hordja. De pl egy slim vagy skinny farmert persze hogy engednék. Rövid szoknyából olyat engednék, amiből nincs kint a segge akkor sem ha lehajol, vagyis olyan combközépig érőt.

Szerintem természetes, hogy ennyi idősen szeretne elkezdeni nőiesedni. Ízlestelenül nem engedném kinézni, de alapvetően nőiesen, csinosan igen.

2023. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítés hozzátartozik a személyi higiéniához, teljes mértékben az ő döntése.

Mit jelent, hogy magassarkú? Tűsarkút vehetne alkalomra, de sulibajárós cipőként lebeszélném róla. Ezekből a 3-4 centis magassarkú cipőkből, csizmákból, szandálokból viszont olyat választhat, amilyet akar. A lényeg, hogy tudjon benne menni.

A nőies ruha is picit tág fogalom. Szűk nadrág? Elárulom, hogy 10-ből 8 lányka ilyet hord. Csak azt kérném, ne legyen ki belőle a hasa és a dereka.

A szoknya is érjen legalább a combja közepéig vagy vegyen alá leggingset.

2023. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!Ha van még valakinek, kérem ne tartsa Magában...
2023. márc. 15. 14:25
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ennyi idő után, de köszönöm Mindenki válaszát!
2023. márc. 25. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!