Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bleu de chanel parfumnek...

Bleu de chanel parfumnek milyen alternativáj vagy copy van ami olcsobb?

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Minek vennél hamisítvànyt amikor alapból nem egydrága parfümről.van szó. De ha olcsóbbalternatíva kell ott a Versace Dylan Blue. Az szvsz jobb is mint a BDC.
2023. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Fragranticán is a Versace Dylan Blue-t írják alternatívának.
2023. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A p*rfumwebshop.hu oldalon árult replika nagyon messze áll az eredetitől, azt ne akard.
2023. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asia Centerben árulnak utánzatokat kb.250
2023. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sorry, lekönyököltem az Entert. :)

Asia Centerben árulnak utánzatokat kb.2500 Ft-ért. A designer illatok nagy részéből találsz.

Nem mondok véleményt a BDC klónról, mert azt konkrétan nem próbáltam, menj el, próbáld ki. Nézd meg, hogy mennyire hasonlít és meddig tart. Nyilván csodát nem kell várni, de a JFenzi és Chatler nevű gyártók csináltak már nagyon közeli klónokat.

Volt olyan, ami nagyon béna próbálkozás (alkoholos, szintetikus, fél óra múlva semmi), de olyan is, ami egy Tom Ford illatot másolt le félelmetesen jól és alig tudtam lemosni a csuklómról 7-8 órával később.

Egy próbát megér, leglább látod, hogy mit kapsz ennyi pénzért és mennyire különbözik egy eredeti parfümtől.

2023. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

1

30 ezer 50 ml, szerintem ez nagyon is drága. Én soha nem veszek ilyeneket, inkább rendelek az avonból max 10 ezerig

2023. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!