Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a nagy Vans copy mánia?

Mi ez a nagy Vans copy mánia?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenkin olyan cipőt látok, mint egy Vans old skool, de nem az, mert 2 vastag csík van rajta. Már nem azért, de a Vans a legolcsóbb felhypeolt cipő, még erre sem telik az embereknek? Meg milyen cipő ez egyáltalán? Van külön neve vagy csak valami kínai?

2018. máj. 1. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

"még erre sem telik az embereknek?"

Rengeteg embernek nem, vagy van jobb helye annak a pénznek is.

Vagy csak szimplán nem érdekli őket mi milyen márkájú.

2018. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
És ha nem eredetit vesznek? Akkor mivan? Ha nincs pénzük rá. Am sztem felesleges 20000-ert Old Skoolt venni, mert ebből már veszel sokkal jobb cipőt. Nekem Nikem van, sokkal olcsobb volt, es kenyelmes. Amúgy meg ilyet a deichmannba lehet kapni Vty markaju. De ne a mas cuccaval foglalkozz, inkabb jarjon mason az eszed ;(
2018. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*;)
2018. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De akkor ne egy másik cipő ócska másolatára költsék már a pénzt, ha annyira nincsen 😂😂😂😂 Ez mind csak nagyzolás. Villognak instagramon egy olyan cipővel/ruhával/egyébbel, ami tök kamu. Rohadt gáz. Ezer másik olcsóbb cipő is létezik, még a márkások között is.
2018. máj. 1. 19:49
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Mit foglalkozol te a másikkal?
2018. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem a replika cipő a gáz, hanem az, hogy másokkal foglalkozol. Ennyire szar életed van? Szánalmas. Semmi közöd hozzá. Ha nem tetszik, akkor nem nézed őket.
2018. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedveseim, nem ez volt a kérdés :) Bár ti is biztos a replika ruhákban éltek 😂😂😂 Szánalom
2018. máj. 1. 20:56
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan te mely szavamból feltételezel ilyet?

Te vagy a szánalmas,'kedves' kérdező.:)

Nem lenne könnyebb odamenni egy adott személyhez,majd megkérdezni?

Nem itt kellene verni magadat.El sem merem képzelni hány éves vagy,ugyanis ez a mentalitás 10 éves kor felett már gáz.

2018. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

A vans nem most lett divat. Már kb 3-4 éve. Általában nyári szezonban van felkapva mivel egy csomó vans cipő inkább nyárra alkalmas. Én deszkázom és 13 éves korom óta csak ilyen cipőket veszek magamnak. Nagyon kényelmes,tetszik a stílusa, az egyik legjobb márka. Én csak nike vagy vans cuccokat hordok.


Oh még valami.


Te öregem nézd már az árakat.

Most rendeltem megint egy vans cipőt.

35 ezer forint. ( a szállítás ingyenes) a minimum a vans cipőknél a 18-20ezer forint.


L/23

2018. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Ja különben miért érdekel ennyire más. Tagadhatod de az ilyen ember csak szimplán IRIGY! Mindenki arra költi a pénzét amire szeretné. Ne turkálj más zsebében! És mindenki azt mutat magából és annyit amennyit akar és amkt akar.


Különben nincs sok különbség eredeti és nem eredeti között. Nem a külsőn látszik h...e gyerek, hanem a nem eredeti egyszerűen hamarabb tönkre megy hamarabb beázik nem olyan strapa bíró. De nekem van márkás/nem márkás vans cipőm. Letojom mit mond erre más. Felvágok vele vagy sem. Ma már minden baj az embernek. Ha szakadt ruhában járnánk az lenne a bajod.

2018. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!