Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy ez...

Csak én látom úgy, hogy ez lett a női szépségideál?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ma az lett a női szépségideál, hogy deréktól lefelé legyél minél vastagabb. Nagy fenék, óriás combok, nagy vádli. Ezt érd el úgy, hogy izom megy oda. Viszont ne látszódjon izmosnak, mert az túl férfias, szóval szedj magadra éppen annyi zsírt, ami eltakarja, hogy izom, de azért látszódjon, hogy izmos vagy, nem pedig kövér.


Más is azt érzi, hogy ez a szépségideál most?


2023. márc. 13. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem minél vastagabb, de igen, a kerek fenék és izmosabb comb egyre inkább ideálnak számít. Persze vékony derékkal, lapos hassal párosítva és legyen melle is, nehogy onnan fogyjon :D
2023. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

A nagy vádli szerintem senkinek nem tetszik, nem is szoktam látni vádligépen lányt. Max annak nagy, akinek ilyen a genetikája.

A többi stimm.

2023. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Az óriási comboknál nincs taszìtóbb.
2023. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Sok nő, meg libsi szerint a zsírdisznó csajok a menők és szexisek. Pl.: [link]


Valójában erre menne rá 100-ból 99 kan.: [link]

2023. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Sajna én is ezt látom, de nekem pl.: egyáltalán nem jön be.
2023. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
4#-es Na ne! Ha én így néznék ki, nem mernék egy férfi szeme elé se kerülni! Az olyan férfiaktól meg félnék, akiknek ez tetszik! Ez egy gyereklány nagy csöcsökkel.
2023. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

7# csak a magad nevébe beszélj!

Férfi vagyok, de egyáltalán nem tetszik. Különösen nem tetszik az üres tekintete, azt nem ellensúlyozza akármekkora csöcs sem. Az sem tetszik egy csajon, ha vasággyal együtt sem éri el az 50 kilót.


Az egyetemen összejöttem egy vietnámi csajjal. De szex nem lett köztünk, mert mire odaértünk volna kerülni kezdtem. A kis termete, gyerekes kinézete miatt olyan lett volna, mintha egy gyerekkel szeretkeznék, aminek még a gondolata is zavart.

2023. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Az én csajom 166cm hozzá 43kg, szerintem ez legnőiesebb legszexibb nagy seggel nagy mellekkel😉
2023. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta a Kardashianok uralják a mainstream médiát, azóta ez a szépségideál. De szép lassan kezd ez is kimenni a divatból. Kim például teljesen megszabadult bbl-jétől, és mostanában már egyre inkább Bella Hadid vékony alkata kezd újra hódítani.
2023. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is lassan visszajön a divatba a nagyon vékony test. Egy időben volt az izmos, aztán ez a latinos nagy segges vonal, de érezni hogy változik a trend és jön megint a törékeny testalkat.
2023. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!