Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket ajánljátok?

Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Még sose volt montale parfümöm viszont hallottam róla hogy ez egy keleti parfüm márka és én imádom a keleti parfümöket úgyhogy nagyon szeretném kipróbálni viszont nagyon megoszlóak a vélemények róla. Szerintem nekem nem lenne bajom velük mert szeretem az erős parfümöket viszont illat és illat közt is van különbség. Miket ajánlotok nekem ami nagyon bomba tavaszias mégis fűszeres illat? Egy csomót kipróbálnék viszont melyik/melyikek azok amiket ajánlotok. Pl milyenek ezek a fajták : Rose night edp, Aoud shiny, Crazy In Love, Mukhallat, Aoud musk, Pretty fruity, Aoud Jasmine

2023. márc. 19. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Mukhallatból van mintám. Nagyon epres és nagyon fűszeres egyszerre, ezért elég megosztó lehet, de engem leginkább a kanalas, rózsaszín Panadol szirupra emlékeztet gyerekkoromból, amit imádtam, így szép emléket hoz vissza.

Nem az a tipikus tavaszias-nyárias illat, amit az európaiak viselnek nagyátlagban ilyenkor.

Valóban inkább a keleti ízlést testesíti meg, ahol a forróságban is az intenzív, fűszeres illatok jellemzőek.


Nekem egyébként a Sensual Instinct van meg, ami egy kifejezetten füstös, tölgymohás illat, de ezt inkább őszre és télre ajánlom.

2023. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 akkor mit ajánlasz nekem tavaszra?
2023. márc. 21. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amiket érdemes lehet megpróbálni:

- Blue Matcha

- Candy Rose

- Boise Fruite

- Pink Extasy

- Aoud Lagoon

- Aoud Jasmine

- Sandflowers

- Intense Cherry

- Sweet Flowers


A Neroli honlapjáról lehet rendelni 1 ml-es mintákat, így elkerülhető a vakvásárlás. A legnagyobb kedvenceimet gyakran “véletlenül”találtam meg, olyan minták között, amik tartaléknak kerültek a kosárba.

2023. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!