Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon 30 éves koromra lesz...

Vajon 30 éves koromra lesz már rendes szakállam?

Figyelt kérdés
Bátyámnak, apámnak és két testvérének is nagyon jó szakálla van, nekem meg 24 éves koromban még csak fejlődik. 2020-21 között pelyhes volt a bajszom, még csak össze sem ért az orrom alatt és nem is volt fekete/sötét színű! 4 darab normál, megerősödött szőrszál nőtt az államon. Azt hiszem kétoldalt is csak pelyhes semmi volt. Manapság már nagyon gyorsan/hamar megnő, de még most sem tökéletes viszont már van, sajnos mindig is vágytam rá és az ember mindig arra vágyik a legjobban, ami nincsen. Orrom alatt továbbra sem ér össze, sokáig nagyon hiányos volt, egyik oldalt fent nem akart nőni, államon rengeteg szőrszál van már és kétoldalt is szépen felbukkantak a fekete/megerősödött szálak. Szóval ezzel nincs probléma, de még valamiért mindig ott tartok, hogy nem egyenletesen nő. Mármint egyik oldalt a fülemnél több van/jobban nőtt, mint a másik oldalon. Egyik oldalon összeér a fülemtől egészen az államig, másik oldalon meg még nem. Furcsa, de már annak is örülök hogy egyáltalán van valamilyen. Ha jobban megnézem, akkor egyből az tűnik fel, hogy látom hol lesz még rendes szőrszál a jövőben, csomó helyen látom ennek jelét. A pelyhes vagy még gyenge, de sötét apró szálak jelzik ezt nekem. Szóval ha 2020-21 óta ennyit változott, akkor vajon pár év múlva vagy mondjuk 30 éves koromra vajon milyen lesz? Mindig is fiatalabbnak néztek engem, még most is és mindig is fiatalabbnak éreztem magam a koromnál, későn érő vagyok, a szervezetem is ezt sugallja felém ezzel a szakáll dologgal is. Tudom ez genetika függő, de valakinek már 15 évesen van és érdekes, hogy mindenki szakállas a családban, csak ezidáig én nem voltam az és még nem is vagyok rendesen. 24 év kellett ahhoz, hogy idáig eljussak. Ez normális? Normális, hogy ilyen korban kezd csak igazán fejlődni a szakállam? Bocs a furcsa írásért, már fáradt vagyok!

2023. ápr. 14. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elterjedtebb esetben valoszinuleg igen, viszont az is megtortenhet hogy nem. Idegesito dolog ferfikent, amikor tizenot korul mindenki szakallasodik, mas meg 20 felett sem, de elofordul. En 30 felett vagyok, de sem komolyabb bajszot, sem oldalszakallat nem tudnek hagyni, mert nagyon lassan es csomosan no. Ez hasonlo a csaladban, de mivel irod nalatok ez nem igaz, kivanom hogy a te eseted ne ez legyen. :)
2023. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonloan voltam, nekem a minoxidil bejott. Persze nem ajanlas, csak saját tapasztalatom írom le.
2023. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!