Tampon használata?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam kicsit félek, de jön a nyár és megszererném “tanulni” valaki tud segíteni tanácsokkal kérlek??

2023. ápr. 21. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég hosszú tájékoztató van hozzá, annál többet igazából nem lehet mondani.


Vagyis talán egyet, ha jót akarsz, akkor nem zuhanyzás után próbálkozol. Ha lemosol mindent, nem fog csúszni.

2023. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Fogod a tampont, kicsomagolod.

Ülő vagy guggoló helyzetben felhelyezed a hüvelyedbe.

Szívesen.

2023. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harebell ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy keresd meg a megfelelő testhelyzetet és szöget. Ha fáj, akkor ne erőltesd, hanem próbáld meg picit változtatni az "irányt". És természetesen alaposan moss kezet előtte-utána.
2023. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
71%
Szia! Elsosorban ha szuz vagy meg mindenkepp mini tampont hasznalj az kevesbe faj. Van applikatoros es nelkuli tampon is kedved szerint valaszd szerintem az applikatoros higenikusabb es kezdokent egyszerubb. Guggolo pozban kezd el betolni de ha faj inkabb ne told tovabb es hagyd. Ha sikerult akkor 3-4 oranal tovabb semmikepp ne hagyd tovabb es vedd ki kulonben sokkot kaphatsu es akar korhazba is kerulhetsz.
2023. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Minit használj elsőként igen
2023. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Lehet le fognak pontozni ezért de ilyenkor szárny nélküli betétet használok. Nem szeretem a tampont
2023. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!