Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van fül piercingje,...

Akinek van fül piercingje, nem félt attól hogy nyom majd valamilyen idegszálat, illetve tapasztalt bárki is eltérést közérzetben utána?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom a conch vagy a helix piercingen, de félek attól, hogy eltalál valami idegszálat.

Hallottam olyat, hogy valaki migrénre piercinget csináltatott és teljesen elmúlt neki tőle, szóval ez ellenkező irányban is megeshet, ha épp úgy fúrnak lyukat.

Mondjuk egy folytonos fejfájást nem vállalnék be egy ékszer miatt.

Illetve még ezzel kapcsolatban akartam kérdezni, hogyha megcsináltatom és nem tudom megszokni vagy csak később már nem tetszik es nem akarom hordani, akkor a porcos lövéseknél milyen nyom marad? Nagyon csúnya? Es beforr utana egyaltalan?

Nem vagyok otthon ebben a témában, úgyhogy bármilyen más tapasztalatot és érdekességet is szívesen meghallgatok:)



2023. ápr. 25. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem féltem ettől. Úgy voltam vele, hogyha esetleg lenne valami "mellékhatása", akkor majd kiveszem és lesz ami lesz. 7 db fülpiercingem van. Ha kiveszem őket, akkor minimálisan látszik a nyomuk, de ha több hétig nincs benne a piercing, akkor szinte észre se lehet már venni. De amúgy olyan kicsi az a lyuk, nincs minek "nagyon csúnyának" lennie. Mármint na, ez nem egy nagy vágás, vagy bármi, hanem egy icipici lyuk, nem hiszem hogy ez tud csúnya lenni. Ha nem konkrétan a lyukat keresed a füleden, akkor észre sem vennéd, hogy ott van.
2023. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Én sem féltem. 7 van nekem is. Az ilyen migrén stb. piercing viszont szerintem placebo.
2023. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azóta néztem videókat is, de mindenhol azt mondják,hogy nem szabad,nem is igazán tudsz rajta aludni.

Ti ezt úgy oldjátok meg,hogy minden este kiveszitek?

Mert a videóban azt mondták,hogy aludj a másik oldalon,de én nagyin forgolódós vagyok,nem tudok csak egy oldalon aludni

2023. ápr. 27. 10:57
 4/6 Metionin ***** válasza:
Miután begyógyultak, simán alszom rajtuk. A sima fülbevalóval is aludtam mindig, ha nem lógós. Pedig az oldalamon alszom. Amíg gyógyul, addig nem jó rajta aludni. Kivenni nem szabad, pár óra alatt is benőhet a lyuk.
2023. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nekem ez ugrott:( És sima fülbevalóban sem tudok aludni.
2023. ápr. 27. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon nézd meg hol csináltatod. Nekem elbaxták, rossz helyre szúrtak. Begyulladt, tiszta genny volt a fülem. Ki kellett venni. Azóta is ott van a látható heg (kb 6 éve történt).
2023. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!