Dm vagy Rossmann?

Figyelt kérdés
Esetleg Müller?
2023. máj. 17. 23:35
A kérdező szavazást indított:
Dm
Rossmann
Müller
Kínai
Egyik sem
38 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mindenhonnan más
2023. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannra szavaztam, de attol függ, mit keres az ember. A tusfürdők-samponok, hajfestekek fele annyiba kerülnek egy Eco familyben, így azokat nem vennék ott. Babaápolási cuccoknál (pelenka, popsitörlő...) van különbség, de mindenkinek más jön be.
2023. máj. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

DM. Régen nagy Rossmannos voltam, de most már egyértelműen DM.


Amúgy a Müllerrel sajnos az a bajom, hogy eddig 2 városban laktam, és mindkettő városban mindig úgy alakult, hogy a Müller az hozzám képest kb. a város másik felén van. :D Szóval általában ritkán szoktam csak menni Müllerbe. Talán ha lenne weboldaluk, ahol fent vannak a termékeik, akkor gyakrabban mennék Müllerbe, mert akkor pontosan tudnám, hogy milyen márkáik, termékeik vannak, és akkor tudnák ott is nézelődni, és ha valami megtetszik, akkor elmennék megvenni. Viszont így igazából olyan kieső helyen van a Müller, hogy céltalanul nem éri meg elmenni.

2023. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig dm-es voltam.

Ott van számomra a legjobb kínálat.

Rossmannba ritkán tévedek be(évente 1-2 alkalommal maximum). Séta tavolsagban nincs is a közelemben.

A Müller meg túl drága 😬. Illetve hiányolom én is, hogy nincs webshop, ahol lehet online nézelődni, vásárolni.

2023. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!