Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek Rolex, Phatek Philippe...

Akiknek Rolex, Phatek Philippe és hasonló drága karórái van, azok hordják minden nap?

Figyelt kérdés
Úgy értem minden nap. Vagy csak néha-néha mondjuk randira, vagy hasonló menő eseményre. Ezek a karórák egy olcsóbb kocsitól is drágábbak.

2023. jún. 30. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb aki ilyet hord még mutogatja is, kéretlenül ("Dikházd az aurám, more!", "Ugye milyen rajos?"), igaz a képet árnyalja, hogy a fürdés előtte már 1-2 héttel elmaradt, de így legalább jobban csillog az óra, kijön a kontraszt.
2023. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legalabb tudjak mutogatni, hogy milyen gazdag
2023. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hordom, hangulattól függően.
2023. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én speciel nem szoktam minden nap hordani, kicsit különlegesebb alkalmakkor vagy tényleg ha hangulatom hozza. Mindennapokra vagy valamelyik TAG, vagy Omega, Longines a befutó nálam.
2023. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyalásokra öltönyhöz veszek fel rolexet. Mindennapokban igyekszem kényelmesen öltözni, ing, farmer.
2023. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Különleges alkalmakra hordom. Hétköznapi rohangászós órának van Tudor, Rado meg Longines óráim. Ezekért kvázi "nem kár" ha pl kirabolnak vagy csak használat közben sérül.
2023. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!