Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A chatgpt és hasonló technológ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A chatgpt és hasonló technológiákon sokszor viccelődnek, hogy például egy társkeresőn nem tudna vonzó profilszöveget írni, de mi lenne ha ténylegesen a társkeresős privát beszélgetésekkel treníroznák a szoftvert?

Figyelt kérdés
akkor gondolom meg tudná tanulni azt a fajta kommunikációt is, függetlenül attól, hogy az érzelmi vonalról továbbra sem tudna semmit, ami meg a társkeresésben SAJNOS megkerülhetetlen, szal pl rá kel érezni, hogy a másik oldal mikor van olyan érzelmi állapotban, hogy igent mondjon, és hasonlók.
2023. ápr. 22. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van a South Park-nak egy ilyen része ahol pont ezt pedzegetik..


Egyébként a valóságban nem tudna működni, mert túl személytelen a kommunikációja a AI-nak. Szóval még egy marketing szövegben tök jó, egy olyan helyen ahol a személyiség is számít, ott már személytelen lenne a generáltatott szöveg. (Szerintem felismerhető is, ha valamit AI-al írattak.)

2023. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

oké, talán nem érted a koncepciót


ezeket a szoftvereket egy előre preparált trenirozó adatbázissal töltik fel, amin megtanulja azt amit tud. És nyilvánvalóan, társkeresős privát beszélgetéseket nem mutattak neki sosem, tehát hogyan tanulhatta volna meg


egyébként meg a marketing szöveg nem pont ugyanúgy az emberek érzelmeire próbál hatni, hogy megvegyék a terméket? Logikus érvek mentén nagyon kevés dolgot vennének meg az emberek, a legtöbb pénzköltési döntés mögött érzelmi felfokozottság van

2023. ápr. 22. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyisnem értem, sokkal jobban értem, mint egy átlagos felhasználó aki nem szakmabeli.


Igazából te nem érted, hogy egy privát beszélgetés rengeteg mindentől függ és az adott ember személye, kedve stb határozza meg, hogy reagál valamire amit mondanak neki. Itt nincs helyes és helytelen válasz. Persze azt el lehetne érni, hogy érdemben reagáljon valamit, de az már megkérdőjelezhető, hogy most épp egy pozitív vagy negatív választ adna vagy mindenre csak pozitívat..

2023. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocsánat de én pl autista vok és mégis tudok hülyeségeket beszélni nőknek amire rákapnak


és ott sem a szövegeket tanultam be hanem a stratégiát és replikálható eredméyneket ad, amit én nem nagyon értek miért tudnak rá kapcsolódni az emberek, mivel ugyebár autista vagyok


akkor egy gép ne tudná megtanulni hogy például egyenes válaszok helyett sokszor inkább valami ködösített abszurd hülyeséget kell válaszolni?

2023. ápr. 22. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Trenírozták sok mindenen és megsúgom, hogy ebben a pillanatban is használják érzelem elemzésre (vagy nem tudom, hogy a "sentiment analysis"-nek mi a magyar megfelelője), jó nagy cégek (pl. IBM), hogy felmérjék, hogy milyen hangulatban van az ügyfél.


Amúgy én szimulált chat beszélgetésekben is kipróbáltam, sokszor már a nyitó mondat után tudta, hogy mire fog kimenni a beszélgetés...

2023. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme van, azon kívül, hogy online hülyíted a másik felet?


Az eső találkozásnál kiderülne, hogy nem veled beszélgetett a másik fél.

2023. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne?

Nagyon is sok!

Befelé fejlődünk, Japánban már kutyahetkoznapi lett a szexbabákkal való házasság. Képzeld csak el, ha a mesterséges intelligencia eljut egy olyan szintre, hogy érzelmeket és vágyakat is közöljön veled, ezt beultetik egy ilyen szexbabábba, konkrétan van egy barátnőd, de ez amit most írtam ez már lejárt lemez, ilyen már van, sőt, vissza is utasítja a szexet, ha nincs kedve hozzá....

De akkor mire lenne jó még, hol a határ, ha már atléptük?

És igen, már réges régen átléptük, talán a halált is kilehetne játszani vele?

Megtörtént eset, dél Koreában egy édesanya nem tudta feldolgozni a gyermeke halálát, ezért egy ai-ra épített és a kislány viselkedési mintáit táplálták a mesterséges intelligencia platformjára....beszélget vele, a halott lányával...a reakciói, válaszai ugyanolyanok mint a halott kislányé....

Mire lenne jó...?

Hmm...rengeteg mindenre, szerinten az ai téged régen átesett a ló túloldalára.

2023. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hogy is mondjam....a nok nagyon regota legalisan atverhetik a ferfiakat sminkkel stb


na akkor most a ferfiak is atverhetik, tobbnek tunhetnek a jo szoveggel amit a szoftver old meg helyettuk


nem mellekesen ezt a technológiát is a ferfiak hoztak letre ugyhogy had hasznaljuk mar arra amire akarjuk


plusz sok ferfi teljesen jo lenne tarsnak csak mivel nem adatott meg neki a jo szoveg ezert nem is osztanak neki lapot


a nok meg olyanok h vagy van jo szoveg vagy off


aztan utana sirnak h "nincs egy pasi se"


marmint itt a pasi alatt a vonzo megjelenesu jo szovegu es hatarozott erdekes ferfit ertjuk nem holmi barmilyen hímneműt

2023. ápr. 22. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Abszolút nem értelmetlen felvetés, annyira nem hogy ez a srác pl már jónéhány hónapja dolgozik egy ilyen társkereső programokhoz használható a.i. fejlesztésen. [link]


A ChatGPTt jelenleg is lehet használni ilyenre csak az egyelőre társkereséshez Hollywoodi filmekből meg ilyen woke,libsi hulyesegekbol vesz anyagot, és kínos marhaságokat ír. De nagyon jól írtad az lesz a lényeg hogy milyen data-n trenirozzak.

2023. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igazából az a vicces, hogy mindenki pörög a chatgpt-n mert ez most a könnyen kimondható beszédtéma, mert az embereknek mindig kell egy nevesített dolog, amiről beszélgethetnek


viszont az autista jellegü és egyéb furcsán és nehezen kommunikáló embereket meg lenézik és kiközösítik.

2023. ápr. 22. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!