Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolnom kéne barátnőmnek vagy...

Szolnom kéne barátnőmnek vagy ez bunkóság?

Figyelt kérdés
Szóval ő mindig festi a körmét, de mindig le van kopva a széle meg a felülete sem sima hanem ilyen fura és nagyon visszataszító. Mintha lepattogna vagy nem tudom, nem igazán értek hozzá.

2023. júl. 12. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ilyen aprosagba kár lenne belekotni.


Ha pl büdös lenne, az már említésre méltó lenne, mert a nagyon kellemetlen szagoknak van azért eü háttere, amit kezelni kell

2023. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Valószínűleg ő is látja, hogy le van pattogva, szóval sok értelme nincs szólni neki :D
2023. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ő is beleköt hasonló aprosagokba, pl nem borotválom a testem meg hasonlók. Amit még nem is érzek indokoltnak
2023. júl. 12. 20:53
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
És akkor ahelyett, hogy megbeszélnéd vele, hogy neked mi zavaró és mi esik esetleg rosszul, szerinted az okosabb hogy visszaszekálod? Hidd el, hogy a lepattogzott körömlakk miatti vegzálás sem indokolt, ez egy nulla probléma :D
2023. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De akkor minek festi?

Kb egy-ket napig néz ki Normálisan

2023. júl. 12. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Szép barátság. De hát ti akarjátok ezt.
2023. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy barátnő mint girlfriend...

És amikor átölel vagy akármi és ránézek a kezére nem tudom nem észrevenni. Most erről nem tehetek.

2023. júl. 12. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:

'De akkor minek festi?


Kb egy-ket napig néz ki Normálisan'


Azért festi, mert neki tetszik, és azért néz ki 'visszataszítóan', mert a legtöbb körömlakk jó ha pár napot kibír, mert elkezd lejönni. Az ember fürdik, mosogat, stb, az ilyen körömlakkok általában nem tartósak. Ez van. Az ember vagy elkezd géllakkozni, vagy pár naponta újracsinálni a körmét, vagy pedig addig költi a pénzét és próbálgatja a körömlakkokat, amíg nem talál olyat ami 2 napnál tovább bírja. Mondjuk az alatt hogy fura a felszíne, nem sima, azalatt nem tudom mit értesz. Mármint ha nincs rendesen megszáradva, akkor megnyomódhat a körömlakk és akkor nem lesz sima, viszont ha 1-2 napig sima, és utána hirtelen már nem sima felületű, azon nem tudom mit értesz. De most komolyan, ezzel mit lehet tenni? Szólnál a barátnődnek, és ezzel mit érnél el? Hogy miattad még napi szinten újra is keljen festenie a körmét?

2023. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Látom, hogy szereted a szép színű körmöket. Nem gondoltál még arra, hogy tartósabb lesz, ha körmös csinálja meg géllakkal? Szeretnéd, hogy meglepjelek vele ezentúl 3 hetente?"

Érzelmi tartalékától függően majd reagál valahogy.

Szívesen.

2023. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, de ha pár napig szép utána meg három hétig ronda, akkor egyszerűbb lenne ha nem csinálna vele semmit, aztán kész.
2023. júl. 13. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!