Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Átvágott a barátnőmnek hitt...

Átvágott a barátnőmnek hitt személy?! Hogyan vágjak vissza? (többi lent)

Figyelt kérdés

12.évfolyamra járok. Van egy baráti társaság az osztályba amibe én is beletartoztam eddig. Mindenki szerettet velem lenni,beszélgetni. Ebben a csoportban voltak lányok és fiúk vegyesen. És most elkezdett velem mindenki bunkózni mert a baráti társaságban egy csaj minden hülyeséget terjeszt rólam. Állandóan kifiguráz engem , úgy csinál mindenki mikor kérdezek valamit mintha megse hallanák. És jól tanulok az a csaj aki keveri a Sz*rt az viszont nem ,és már kérdeztem a többieket (akik nem tartoznak ebbe a társaságba) hogy mi lehet velem a baj és szerintük féltékeny arra ahogy tanulok. De az fáj a legjobban hogy elvette a barátaimat ,holott régebben azok nem szerették őt és én mondtam hogy ne legyen bunkók a csajjal mert nem rossz fej,és én "segítettem rajta" és akkor ezt érdemlem hogy kiközösít? Már próbáltam normálisan elé állni és megkérdezni mi a baja (már nem egyszer) és mindig csak beleröhög az arcomba és azt mondja nincs semmi baja ,ő nem bunkózik velem. így hát kiterveltem hogy én is visszavágok valahogy ,már csak azért is mert hátba támadott,és hogy lássa velem nem lehet szórakozni. Ebben kérném a segítségeteket mivel vágjak vissza ?!!

Köszi előre is a segítséget!



2018. júl. 5. 15:36
 1/4 anonim válasza:
69%

Szia!

Szerintem beszélgess vele négyszemközt, amikor nincsenek ott a többiek, hogy mondja el, miért csinálja ezt. Addig kérdezgesd, amíg meg nem mondja. Ha beszól neked, akkor szólj vissza, ne hagyd magad. Tegyél úgy, mintha vennéd a poént, és válaszolj viccesen. De ne csináld ugyanazt, mint ő (ne alázd meg a többiek előtt), mert azzal lesüllyednél a szintjére. Kérdezd meg a barátaidat is, hogy miket csinál ez a lány, és hogy miért nem veled barátkoznak. De ha elhagynak csak úgy, akkor nem igazi barátok:(

2018. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem lévő hozzászólóval. Ne ereszkedj le az ő szintjére. Később te is bánnád. Persze rosszul esik a dolog, és érthető hogy így reagálsz. De gondold végig.. Amilyen nagy sz*r keverő a csaj lehet még ebből is ő jönne ki jól. Normálisan felnőtt ember módjára beszéld meg vele és a barátaiddal.
2018. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd semmibe. A "barátaiddal" együtt. De ne csak tégy úgy, hanem tényleg.
2018. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Megpróbálom amiket mondtatok.
2018. júl. 6. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!