Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikusnál, ha a honlapon...

Kozmetikusnál, ha a honlapon meg van adva a kezelés ára, azt fizetitek a végén, vagy megkérdezitek, mennyi lesz?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok egy szakemberhez. Első alkalommal megkérdeztem, mennyivel tartozom, a honlapon lévőhöz képest többet mondott, de gondoltam, nem lehet az oldalt olyan dinamikusan frissíteni, biztos emelt. A mostani gazdasági helyzetben egyáltalán nem csoda. Mindenesetre legközelebb is megkérdeztem, akkor megint 500 Forinttal többet mondott. Harmadik alkalommal szintén. Mi ez? Kóstolgat? Ha nem húzok határt, akkor le lehet húzni? Havi 500 Forintokkal is hamar jelentősen

drágul a szolgáltatás. Rohadtul elegem van, nekem sem emelnek a fizumon minden hónapban, és már azon gondolkozom, hogy keresek mást, mert velem ne szórakozzon. Vagy vannak nála így is elegen, és így akar kitessékelni az ügyfélköréből? Minden alkalommal ugyanazt kaptam, és az arcom sem lett nagyobb, hogy több termék kelljen rá :D Plusz kérdés ettől függetlenül: "borravaló" a kozmetikusnál? Igen vagy nem?



2023. júl. 17. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Mindig megkérdezem a végén, de általában ugyanaz az ár
Mindig megkérdezem a végén, és változó, hogy mennyit fizetek
Az előre, pl. honlapon megadott árat fizetem
Nem kerdezek semmit, adom a "szokásosat". Ha emelés van, szól
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szóltam volna, hogy a honlapon nem ez az ár szerepel. Főleg így, hogy mindig emel egy kicsit. Bár azt is nézd meg, hogy az üzletben mi van kiírva.

Meg ugye, ha nem pont azt kéred, hanem kérsz még pluszba pl. egy kezeléshez egy masszírozást vagy egy szemöldökigazítást, akkor is több lesz.

De ha te mindig ugyanazt kéred és mindig ugyanazt is kapod, akkor rá kéne kérdezni, hogy mi az árkülönbség oka. És biztos, hogy hozzá kell járni, ha nem korrekt.

Szerintem mindenhol szoktak szólni a rendszeresen odajáró vendégeknek előre, hogy kicsit emelkedtek az árak. Legalábbis nekem mindig szól a fodrászom.

2023. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is a honlap felől közelíteném meg.Simán csak megjegyezném, hogy én mindig ugyanazt a szolgáltatást kérem, de havonta 500 Fttal többet kér érte.Mi ennek az oka?Mellesleg az árlistáján sem ilyen árak szerepelnek.

Ha nagyon sokat kérne, akkor megmondanám, hogy akkor köszönöm, keresek olcsóbb kozmetikust.

2023. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát most félig-meddig kollégaként (műkörmös vagyok) ez egy rohadt etikátlan viselkedés. Eleve törvény szerint a hivatalosan kiírt áron kell adnod, akkor is ha a saját hibádból nem írtad ki az emelést. Úgy persze már én is jártam, hogy a szalonba bevittem magammal az új árlistát (ami kint is van jól látható helyen), de online elfelejtettem frissíteni. Nekem volt kellemetlen, elfogadtam az alacsonyabb árat és azonnal frissítettem, azóta meg nagyon figyelek erre.

Eleve nem is értem, hogy te kérdezel rá a végén az árra? Én magamtól szoktam mondani a végén, hogy "X forintot kérek szépen", hiába van kiírva.

Szerintem levette, hogy kiénekelhet belőled bármekkora összeget mert oda fogod adni, ami nagyon alja dolog szerintem.


Borravaló: jólesik ha adnak, de tudom hogy nem fér bele mindenkinek főleg mostanában. Senkivel nem bánok ezért rosszabbul.

2023. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy tűnik, tényleg érdemes kiállnom magamért és párbeszédet kezdeményezni vele erről
2023. júl. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!