Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új Ariana Grande parfüm...

Új Ariana Grande parfüm érkezik, le fogtok rá csapni vagy a botránya miatt csak azért sem?

Figyelt kérdés

Cloud Pink:

[link]


Sok támadás érte az utóbbi időben, viszont a parfümjei eléggé népszerűek. Az illatjegyek között ott van az ananász is, ami elég szokatlan tőle.



2023. aug. 5. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
A kutyát nem érdekli.
2023. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak a botrányai miatt nem fizetek szívesen Ariana Grandénak, hanem azért is, mert egy rettenetesen unszimpatikus, indokolatlanul túlsztárolt drámakirálynő ripacs.

Az illatjegyei alapján nem tűnik túl érdekfeszítőnek.

Valami olyasminek képzelem el, mintha a Thank U, Next és a Cloud keveréke lenne, viszont az előbbiről azt kell tudni, hogy borzasztó.

Az Arit és a Cloud-ot szeretem, a többi nem éri meg az árát, főleg a God Is A Woman, meg a MOD duo, amik hiába finom illatok, semmi értelmük nincs, ha fél óra után már nem is érezni.

Évről évre egyre rosszabb minőségűek ezek a celeblöttyök, ennek ellenére nevetségesen túl vannak árazva.

Már olyan árakért vesztegetik őket, amiért már egy olcsóbb luxusmárkás illatot is megvehetek.

2023. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Fun fact: nem is az övé a márka.

Csak egy népszerű alak a sok közül, akinek az arcával eladják a cukorléket a tiniknek. Lehetne Taylor Swift, de Miley Cyrus vagy Lady Gaga is.

Oly mindegy neki, milyen összetevőket válogatnak össze, mindenki mérget vehet rá, hogy nem sok köze lesz hozzá egy póz sorozaton kívül az üveggel, mert a való életben úgy is valami 20x drágább parfümmel fújja rommá magát.

2023. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszimádóként meg fogom szagolni, a jegyek alapján egy nagyon lebutított Angel ami nekem az egyik örök kedvencem de majd meglátjuk. Egyébként a tartósságuk tényleg nulla lett mióta átformulázták az összeset hogy clean beautyként lehessen árulni, állítólag az Arinak az illata is teljesen más azóta.
2023. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Megszagolom, és ha tetszik, megveszem, ha nem, nem. Kicsi rá az esély, százból egy parfüm szokott tetszeni.
2023. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A Mugler Angel Iced Star-hoz hasonlítják. Az ár sem olyan nagy különbség már, szóval inkább megvenném azt.

Mugler bácsi parfümőrei legalább lerobbanthatatlan és izgalmas illatokat hoznak létre reális áron.

2023. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem vennék parfümöt, mert egy celeb pózol vele. Egyedül az illat érdekel.

Esetleg felkelti az érdeklődésem ha valami izgalmas dobás, közel áll az ízlésemhez a megérzésem szerint.

Aztán vagy adok neki egy esélyt, vagy nem érzem megvételre érdemesnek.

Való igaz, hogy érdekesebb összetevők voltak a régi Ariana illatokban. Elég édesszájú vagyok parfüm téren, így minden megmozgatja a fantáziám, amiben mályvacukor vagy süti illat van. Ezekkel nem is lehet annyira mellélőni.

De már ők sem nagyon tudnak új csavarokat játékba vinni. Senki nem hibáztatná a celebeket, ha inkább a minőségre fektetnék a hangsúlyt, nem arra, hogy minden évben kijönnek valami új dologgal, amiért sikongathatnak a kistinik, és pont olyan illatú, mint az előző 3 eresztés keveréke.

2023. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Megnéztem a reklámját.

Ööö… 😬 pont olyan gagyi, mintha egy bukdácsoló média design-os dobta volna össze beadandóként.

Engem nem lelkesít vásárlásra.

2023. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Bevallom meglepett hogy előrukkolt a Pink Cloud-al, a jegyek alapján ilyen epres-málnás kókuszos Barbie illat lehet.


Vagy olyan mint a sima Cloud+Ari vagy Cloud+Thank you next.


Ha kapható lesz kipróbálom, ha tetszik talán kedvezményesen megveszem, esetleg mintát szerzek.


Kissé csalódott vagyok, hogy jönnek egy újabb Cloud flankerrel, ráadásul rózsaszín tinis baba illattal.


Reméltem kiadnak valami újat, forradalmit.


Valami érettebb, fűszeres, karcosabb, mélyebb illatot.


A sima Cloud megvan, szeretem. Egyik legérettebb illata, nem túl kislányos, felnőttek is hordhatják.


A Cloud 2.0 mintában van meg, azt is szeretem, még érettebb, talán kevésbé édes, krémesebb, komolyabb.


Bár lehetett volna mélyebb, fásabb, fűszeresebb.


Egyértelmű kik vannak megcélozva, tinik.


És a profit számít.


Én mikor illataival ismerkedtem, előítéletes voltam, igaz nem tudtam kicsida de a sztár illatokkal voltak fenntartásaim.


Aztan a Cloud-ot nagyon megszerettem, eltekintettem tőle.


És most is, igaz más illatát nem terveztem megvenni a Cloud-on és Cloud 2.0-n kívül.


Attól is függ kiről van szó, Paris Hilton-tól sose vennék akármilyen jók teszem azt.

2023. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja, igen. Kapóra jött a Barbie film. Meg sem lep, hogy mindenki valami rózsaszín löttyöt dob piacra idén.

Én is szeretem a Cloud-ot, de elég unalmas, hogy az utána következő illatok is simán lehetnének a Cloud flankerei, csak jóval gyatrább minőségben.

Thank U, Next = Cloud + még több kókusz

R.E.M. = Cloud + több levendula

God Is A Woman = Cloud + több körte és gyógynövény

Cloud 2.0 = Cloud + több praliné és fémes jegy

MOD Vanilla = Cloud + God Is A Woman

Van belőlük elég már, inkább találjanak ki valami újat és TARTÓSAT.

2023. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!