Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök piercing szúrás...

Szemöldök piercing szúrás házilag?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá?

2023. szept. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ész az tuti nem.
2023. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Mentők gyorshívón.
2023. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan. Megoldható?
2023. szept. 14. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Simàn meg

De hogy mi lesz belôle..siker vagy a csaj aki szurta a fülèt ès 10x-esère dagadt uuundoritò sz”@rvolt az egèsz avégén pedig dokinál kötött ki…-.-

Ha valamit sterilizálni akarsz akkor ne úgy hogy

Egy kis fyertyaláng fölé teszed a tűt vagy egy kis alkohollal emgtörlöd..

legyen minden steril 120%ban


..,de én nemcsinálnám.. már most nem..

csináltam eleget a hülyesèget…

Meg “hegtetkót” amiből csak heg lett…:D

Bilogoztuk egymást..na azvolt talán a leg..”egyszerűbb” és szép is

2023. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Tu, fertotlenito meg pc.. en szamba meg nyelvembe is magamnak szurtam meg masnak is. Nem volt sose gaz
2023. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mi az oka annak hogy nem akarsz piercerhez menni? :D

Mindenképp profi piercer csinálja. Egy elrontott pc csúnyán, ferdén állhat, valamint ha nagyon rosszul csinálod akkor hegesedhet is(alapból is de egy elrontott szúrás vagy rosszul behelyezett, vagy túl nagy ékszer elég csúnya hegeket hagyhat.)

És q fertőzésről még nem is beszéltem.


De a kérdésre válaszolva, igen lehetséges, és kell hozzá fertőtlenítőszer,és ha már nem akarsz piercerhez menni akkor legalább egy rendes pc szúró készletet szerválj magadnak. Barátnőm szúrt magának septumot,a fülét meg asszem még smiley-t is. De ő is rendes pc szúró tűvel csinálta.

Varrótűvel meg egyéb tűkkel meg se próbálkozz.

Az ékszer legyen nemesacél,vagy titánium. Nem akarsz bizsukat berakni a bőröd alá frissen. Ne legyen túl vastag, és hosszú vagy túk nagy. Ne legyen olyan se ami beleakad bármibe. Az extrább ékszerekkel várj amíg begyógyul! A tű és az ékszer legyen steril! Ahova szúrod ott is fertőtlenítsd!


Ha elfertőződik.... hát az gatya.

Enyhe Fertőzés esetén gyógyszertári alkohollal vagy ápoló folyadékkal kezelgesd. Ha súlyos a fertőzés, akkor lábalhatsz az ügyeletre.

2023. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Összetevők:


-Egy darab, lehetőleg sebmentes szemöldök

-egy darab, két végén golyós hajlított száras minőségi ékszer

-nem szálazós papírvatta/vattakorong

-felületfertőtlenítő (emberi bőrhöz)

-felületfertőtlenítő (ékszer anyagához függve)

-két olyan kéz, amin legalább kettő-kettő működő előreálló ujj és 1-1 db hüvelyujj van

-egy pár gumikesztyű (lehetőleg orvosi és nem háztartási)

-precíziós készség

-önbizalom

-merészség

-minimális tudás a "hogyan szúrjunk szemöldökpiercinget" témában


A pontosan receptet nem írom le, mert a fenti összetevők tartalmazzák.


Amúgy meg lehet oldani, de hogy szép is legyen és ne legyen utána baj, már nem garantált.

Ne érts félre, a legtöbb piercingem magamnak szúrtam, de annyi a különbség, hogy értek hozzá és mindenem van hozzá (fogók, tartók, befogadók, id.eü tároló, stb.) és én is szimplán otthon kezdtem neki, de előtte nagyon komolyan a témában utánajártam és nem kevés piercing behelyezést néztem végig élőben (nem videón).

2023. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!