Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 27 eves lany. Hogy lehetseges...

27 eves lany. Hogy lehetseges hogy ugy erzem en vagyok a legszebb a vilagon? Megvagyok elegedve minden egyes testreszemmel. Tul bekepzelt lennek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 15:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Húú, kíváncsi vagyok a képedre!
2010. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom hogy kell kepet felrakni. amugy tenyleg szep vagyok,de nyilvan nem tetszhetek mindenkinek,gondolom senki nem irna azt hogy en vagyok a legszebb a vilagon. nem is akarom hogy masok azt mondjak te vagy a legszebb akit eletemben lattam.....nekem epp eleg hogy en nagyon tetszem magamnak,es tenyleg nem cserelnek senkivel. kivancsi vagyok hogy masok is ereznek e igy...
2010. okt. 17. 17:16
 23/51 anonim ***** válasza:
Vagy olyan szép mint Kiszel Tünde?
2010. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu -n lehet felrakni képeket. Biztos sikerülne!
2010. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
bocs a hulye fogalmazasert...
2010. okt. 17. 17:17
 26/51 anonim ***** válasza:
46%
Azért egy értelmes ember ezt nem hangsúlyozza magáról inkább mindig szerény,te nem tartozol akkor ebbe a kategóriába!
2010. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
46%
Ne bénáskodj már itt hogy nem tudol felrakni 1 képet,ha szép is vagy de esetlen,illetve még 1 képet sem tudol feltölteni,akkor nem sokat érsz vele!
2010. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Van kedved járni velem?Én is nagyon szépnek találom magam pasi létemre,pedig a visszajelzések nem ezt mutatják:D
2010. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az átlagos lányok tettszenek,akik nem hülyék,hanem inkább talpraesettek és lehet rájuk számitani,és persze nem ezen az oldalon növelik az intelegenciájukat!
2010. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
neked is igazad van. de hat eppen ezert,en nem vagyok compiuter orult,es csak nagy ritkan szamitogepezek. fotot sem tudok felrakni,meg nem is akarok nem tulzottan erdekel.... amugy meg intelligensnek is tartom magam nem csak szepnek. a helyesirasi hibaim a szamitogep miatt vannak. igaz egyetemet nem vegeztem,de nagyon sokat utazok,es tobbet lattam mint azt gondolnatok. de engem nem tulzottan erdekel,en orulok hogy imadom magam. es csak azokat a pasikat szeretem akik isteni pasiknak gondoljak magukat,es nagykepuek. amugy van baratom.
2010. okt. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!