Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mell piercing szuras utani...

Mell piercing szuras utani tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma reggel szurattam a ket mellembe piercinget. Hozzaerto embernel szalonban. De a jobb oldalinak a belso oldala azota neha picit verzik es minimalisan valadekozik. A no aki szurta azt mondta ez termeszetes ilyenkor par napig ne aggodjak. Erdekelne h massal is fordult mar ilyen elo? Elmulik? Vagy lehet tole bajom? Valoban nem kell aggodnom? Eleg hipohonder vagyok es mindentol is megtudok ijedni 😅 Illetve a mellkasom is fajdogal. Ez lehet a szurastol? Veletek is volt mar ilyen? Erdekelnenek tapasztalatok 😅 Kezelni octenisept-el kezelem ☺️

24/L



#piercing #Piercingszuras
2023. szept. 23. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban vérezhet pár napig. Nekem mindkettőben dupla van. Ami bejött, az az, hogy sterill mull/géz lappal ragasztom le nappalra, amíg felső van rajtam. Bár én férfi vagyok, de nőknél érdemes nem szorító melltartót hordani, hanem sportmelltartót.

Kezelni szuper az octenisept. Annyi,hogy ha nem szüksés, ne piszkáld, illetve egy ideig más se piszkálja. :)

2023. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!