Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a conch piercing?...

Mennyire fáj a conch piercing? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szeretnék majd szúratni,akinek van tudna mesélni hogy mennyire fájt,gyógyulási idő stb..?

Köszi :)



2019. márc. 29. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nagyon személyfüggő. Én négy hónappal ezelőtt szúrattam.

Egy ötös skálán körülbelül kettes volt a fájdalom, ami teljesen kibírható.

Inkább a rá következő napokat szenvedtem végig. Gennyedzett, vérzett, belilult és fájt. Nem tudtam rajta aludni.

Négy hónap elteltével ezek a panaszok elmúltak, de még most is érzékeny. Azaz, sokszor felébredek az éjszaka, ha azon a fülemen aludtam, hogy fáj. Ha valami megnyomja, még így is van egy tompa fájdalom benne, de teljesen együtt lehet vele élni. A szúratás után már három héttel kicseréltettem az egyenes szárú ékszert patkóra. Ez a piercing jól néz ki. Nem annyira elterjedt, mint például a helix, éppen ezért még egyedinek is mondhatjuk.

Ha arra a döntésre jutsz, hogy megcsináltatod, akkor ne patkóval vagy karikával kezdj. Az forog a füledben, és könnyen belemennek a bacilusok, amiktől könnyen begyulladhat a füled.

Kezeld, bepanthen plusszal, illetve tetránnal! Ügyelj arra, hogy semmi erőhatás ne érje. Ne kapj bele fésűvel, ne piszkáld, és tesi órán is vigyázz vele (már ha iskolás vagy).

Remélem tudtam segíteni. Sok szerencsét hozzá!

2019. márc. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. márc. 30. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja van conch piercingem. Egyáltalán nem fájt, max. kellemetlen volt. Ha még is pontozni kéne, akkor 10/2-3. Utána nem nagyon fájt, pár nap múlva már tudtam rajta aludni. Pár hete volt, hogy begyulladt, de az hamar el is múlt. Jelenleg most vagy szimplán be van dagadva, vagy elkezdett rá vadhús nőni (még sosem volt részem vadhúsban, szóval nem tudom, csak azt, hogy jelenleg elég furán néz ki a fülecském :D). De egyébként a helix piercingek sokkal fájdalmasabbak voltak, illetve a cimpában levő fülbevalók is. Szóval nekem abszolút pozitívak a tapasztalataim.
2019. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%

Szia!

Nekem is alig fájt a szúrás. Személy szerint nekem nem is az szokott fájni,hanem ahogy áthúzzák az ékszert. Meg ahogy hallod hogy roppan a porc az is rossz. Véleményem szerint a gyógyulás a legrosszabb.

2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Tegnap csináltattam conch piercinget, igaz, hogy a legelső fülpiercingem volt, de nagyon fájt.(5/4) Nekem azt javasolták, hogy 70%-os alkohollal kezeljem, naponta 4-szer.
2019. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!