Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti a természetes vagy a...

Fiúk! Ti a természetes vagy a kissé mű külsőt szeretitek jobban a lányokon?

Figyelt kérdés

Például:

Sminkkel vagy smink nélkül?

Természetes hajszín vagy festett haj?

Műköröm, géllakk vagy eredeti természetes körmök?

Kirívó, szexi ruhák vagy visszafogott öltözködés? (de nem fiús!)

Ezek közül melyek azok amik tetszenek nektek? Lehet variálni is, nem muszáj mindegyik kategóriában ugyan azt az oldalt választani.



2023. okt. 8. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Többnyire a természetes megjelenést szeretem. A hétköznapokban smink nélkül, vagy csak minimális smink. Alkalmakkor lehet kicsit több is, de akkor is a természetes bőr legyen hangsúlyos, vakolat nem kell.

A természetes hajszín vagy kis melírozás jobban bejön. Ahogy érdekes lehet néha más frizurát, így más hajszínt is kipróbálni, mert kiderülhet, hogy valami nagyon jól áll neki.

A műkőrmöt, sem a hosszú természetes körmöket nem szeretem (pedig szeretem a vadmacska lányokat…). Géllakk, természetes vidám színek lehetnek.

A hétköznapokban kevés ékszer vagy bizsu, alkalmakkor lehet kicsit több.

Az öltözködés nekem más: szeretem, ha egy lány szexin, merészen, akár kihívóan öltözik és nem rejtegeti szépségét, nőies bájait.

2023. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
80%

Én amondó vagyok, hogy csak ne látsszon rajta, h mű.


Keltse a külseje a természetesség látszatát, ennyi a fontos.

Tudjuk ugye, hogy van a naturál smink, amiről kb egy átlagos magamfajta fricc azt sem tudja megmondani, h fenn van a nőn....

2023. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérdésed csak a fiúkhoz szól, vagy a férfiak véleménye is érdekel?
2023. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen férfiakhoz is szól a kérdés, csak a kérdés kiírásakor hirtelen a fiúk szót írtam :D
2023. okt. 8. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

A kissé mű az engem nagyon izgat, de természetesen ne legyen minden “összerakott” rajta.

Ami nekem mostanában nagyon tetszik az a frufru, méghozzá a kleátrás haj vagy a váll alá érő hosszal.

Ha ehhez párosul a kicsit mű dolog, az fenomenális.


F.47

2023. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
nem egyszer volt már ugy h smink nélkül találkoztam az édescsajommal, és leesett az álam annyira bejön nekem no-makeuppal... :D de amugy sminkkel szexi anélkül meg álom.
2023. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

ja és Kirívó szexi ruhákat nem birom elviselni mert megézik a fiuk és ribis :-S de ugy neha elviselem ha eggyut megyunk vlahová, de ha nélkülem ugy ma vegem van. de otthon lehet szexis ahol mas fiu nem latja :)

6os válaszoló voltam

2023. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
A természetes jobb.
2023. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Természetes jobban vonz, de csak szexre, kapcsolatra nem mérvadó. Sajnos több idióta természetes lánnyal találkoztam, mint idióta mű lánnyal.
2023. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
A természeteset. Nem szeretek semmi mű dolgot a nőkön.
2023. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!