Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves lányok, nők! Szerintete...

Kedves lányok, nők! Szerintetek ki fog nevetni a körmösöm ha emiatt visszamegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam körmösnél viszont a hétvégén pakolászás közben figyelmetlen voltam és megsérült az egyik körmömön a fényzselé. Tudom, nem olyan nagy hiba mint pl. ha az egész körmöm tört volna le úgy ahogy van de engem zavar és szeretném kijavíttatni. Oda merjek állítani ilyesmivel vagy ki fog röhögni?

2023. okt. 9. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kinevetne, hiszen fizető vendég vagy.
2023. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Dehogy fog, ne aggódj. Azért csinálta meg szépen, hogy szép legyen. Balesetek bárkivel előfordulhatnak. Sajnos így jártál, de pont erre jó, hogy tudsz menni hozzá, kijavíthatja. Emellett, ami számára fontos, hogy valamennyit kénytelen leszel fizetni, ő meg belőled is él, mint az egyik ügyfele. Csak bátran, nem fog fennakadni. :)
2023. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog kinevetni! Nyugodtan menj vissza, ha zavar.
2023. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Csak akkor fog max. kiröhögni, ha a javíttatást ingyen akarnád.
2023. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerinted te vagy az első, aki méteres karmokkal akar valamit csinálni, ami megsérül ezért felújításra szorul?
2023. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogy is természetesen nem ingyen akarom. Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor beszélek vele.
2023. okt. 9. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Évben semmi különös nincs, tőlem is szoktak ilyet kérni
2023. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az a fura, ha ezért fizetni kellene.

Bufferrel lekapja a fényét, ez kb 30 másodperc. Ráhúz egy fényzselét, lámpa, újabb 1 perc, nem több.

Összesen nem ülnék a székben 3 percnél tovább, és ebben már a pletyi is benne lenne.

Tudom, anyagköltség... de az én körmösöm úgy fogalmazott, ennyinek bele kell férnie garanciában.

Elég fillérbszás lenne ezért elkérni egy ötszázast pl.

nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó pedig annyit kért érte :)
nov. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!