Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég nagy az önbizalomhiányom,...

Elég nagy az önbizalomhiányom, nem tartom magam szépnek. Esetleg tippek, hogy min változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés

10. Osztályos vagyok, és az utóbbi időben elégge elment az önbizalmam. Ennek van pár oka, de az mindegy. A lényeg az az, hogy egyáltalán nem tartom magam szépnek. Az alakommal még nincs problémám, viszont az arcomat/hajamat egyenesen gyűlölöm. Mindig változtatni szeretnék valamit magamon de egyszerűen nem tudom mit változtathatnék :( Van aki azt mondja, hogy "szép" vagyok, de gondolom ezt csak a kedvesség miatt mondja, vagy ilyesmi. Becsatolok pár képet magamról, azt szeretném kérni hogy teljesen őszintén mondjátok el a véleményetek, akár annak is örülnék ha tippeket adnátok, hogy min változtathatnék. Előre is köszönöm ha segítetek. <3

[link]



2023. okt. 18. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Pedig gyönyörű vagy. Én csak annyit változtatnák hogy kihúznám magam és emelt fejjel járnék, mosollyal az arcomon
2023. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha számít egy 33 éves férfi véleménye is, akkor szép vagy, nem kell változtatnod semmit.
2023. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Hátpedig anyukám...

Szép vagy 💛😊

2023. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy kis vidámság nem ártana, minden más rendben van.
2023. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
93%

Igen, én is a mosoly teljes hiányát látom,

plusz van némi resting bitch face is.


Amúgy jók a részletek, nem vagy elhízott sem, alapvető gondjaid nemigen vannak.

2023. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Milyen az a resting bitch face?
2023. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
90%
Az a nemtörődöm, sz@rok bele, meg amúgyis kit érdekel-típusú arc.
2023. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Vedd ki az orrodból,szádból azt a hülyeséget,szerintem.
2023. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
95%

Nagyon goromba fejet vágsz ,szép vagy, és ez a flegma pofa elrontja nagyon.

Mosolyogj.

2023. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén szólva te egy nagyon szép nő vagy ! Az orr piercinget vedd ki ! Mást szerintem nem kell változtatnod. Illetve csatlakozom az előttem szólóhoz : légy vidám ,mosolyogj , akkor még szebb leszel ! Ha 1 és 10 között kellene pontoznom téged ,ahol 10 a max. Akkor én 10 pontot adnék neked ! F
2023. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!