Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el parfümöt használni?

Figyelt kérdés

dec. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
15, de akkor még nem vettek komolyan, hiába fújtam magamra bármit. Azóta eltelt 10 év, és most már komolyan vesznek, pedig már nem is fújok magamra semmit. :D
dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartós, drágább parfümöt 16 évesen kezdtem használni, de már általánosban is fújtam magamra ilyen kis drogériásakat.
dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
91%
15, mert akkor költöztem koliba és láttam, hogy mások használnak és megtetszett nekem is. Nálunk otthon nem igazán jutottam volna hozzá parfümhöz, nem volt drogéria, pénzem sem volt. De csak ilyen kis 100 ft-os boltos parfümöket vettem, viszont a mai napig használom a kedvencemet.
dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

11-12 évesen. Nem ilyen pici illatmintákat, hanem rendes üvegeset.

Twilight Beauty - Immortal Twilight, Rihanna - Reb'l Fleur, Naomi Campbell - Cat Deluxe, Katy Perry - Royal Revolution, Avril Lavigne - Black Star, Forbidden Rose...

dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

36.


Addig egyáltalán nem érdekeltek, aztán más művészetek révén jutottam el oda, hogy megpróbáljam megtanulni értelmezni a parfümöket is, mint művészeti alkotásokat. És mivel ingyen van, azóta is rendszeresen tesztelgetem őket, illetve vettem is magamnak pár üveggel.

dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 évesen
dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva :(
dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az édesanyám 10 éves koromban vett nekem egy gyümölcsös illatút, az 4 év akatt fogyott el, utána kezdtem el parfümöt használni rendszeresen, amikor elkezdtem érdeklődni egy fiú iránt (14)
dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!