Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnátok ti elfogadni,...

Hogyan tudnátok ti elfogadni, ha lett volna egy torz testrészetek látható helyen? Főleg úgy hogy nincs rá magyarázat hogy miért lett olyan amilyen.

Figyelt kérdés

Kifejtem itt

Alapvetően csinosabb kategória vagyok, de volt/van egy torz testrészem, mégpedig az orrom.

Az is a probléma hogy én spirituális vagyok, hiszek a karmában és tudom hogy DIREKT kaptam ezt a sorstól kicseszésként.


Ráadásul az életben, munkámban is gondot okozott.


Rengeteg szép nő születik ilyen tökéletes orral:

[link]


De sokszor olyan is van hogy nem szép nőknek az orruk szép, pici tökéletes barbi orr.


Az enyém hatalmas volt, kampós, széles, nagy orrlyukak.

MINDEN ami ronda lehet egy orrom, az enyémben az volt.

Ráadásul nincs olyan felmenom akinek ilyen lett volna tehat nincs rá magyarázat, hogy miért lett ilyen.


Pár éve kölcsönt vettem fel hogy meg tudjam műttetni, meg szülő is segített de sajnos csak kicsit lehetett javítani rajta.

Még mindig nem szép és nagy.


Egy alapból szebb nő vajon miért kapja ezt?

Es egy sharon stone meg miért kap ilyen fent látható tökéletes orrot?



jan. 19. 14:55
1 2 3
 11/26 Metionin ***** válasza:
100%
Figyelj, az, hogy ki milyen külsőt örököl, lutri. Én rövidlátó voltam és furán nőttek a fogaim, felnőttként műtét segített mindkettőn. Lehetne ezért is pattogni, hogy más meg megszületik és tökéletes a fogsora, tökéletesen lát, én meg szenvedtem vele meg fizettem egy csomót, hogy rendbe hozzák. Más a súlyával, fülével, mellével, stb. küzd. Ezeket a dolgokat nem aszerint kapjuk, hogy mit érdemlünk, a génjeinkben vannak még mielőtt világra jövünk, hogy lenne már köze bármihez, amit az életünkben tettünk? Az egyetlen megoldás kihozni a legjobbat abból, ami van és nem elérhetetlenre vágyakozni. Te megtetted azzal, hogy műtéttel amennyit lehetett, javíttattál rajta. Innentől kezdve már nem az orrodon kell dolgozni, hanem az önértékeléseden.
jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de milyen orvos az, aki nem tud megfelelö formájú orrot kialakítani?

Vagy esetleg te vagy az, akinek irreális elképzelései vannak, és akármilyen orrod van, nem vagy elégedett vele.

jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

“Bocs, de milyen orvos az, aki nem tud megfelelö formájú orrot kialakítani?”


A többség? Van pár sztárorvos orrplasztika terén, csak hozzájuk érdemes menni.

jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
nálam magyarázat van, mert balesetem volt. És nehéz volt elfogadni (egyik ujjamat levágták), valahol megértem a kérdezőt. Sokszor ez nehéz.
jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ezeket a dolgokat nem aszerint kapjuk, hogy mit érdemlünk, a génjeinkben vannak még mielőtt világra jövünk, hogy lenne már köze bármihez, amit az életünkben tettünk?


Aki hisz a karmaban az másképp látja a dolgokat. Nekem eleve nagyon cifra az életem, valamiből jót, van amiből nagyon rosszat kaptam.

És egy torz orr abszolút beleillik ebbe sajnos.

És nagyon sok gondot okozott az életben, a munkában is sokkal sikeresebb lettem volna ha szép az orrom.


Ha indokolatlanul lenne egy torz testreszetek, miközben látod hogy alapvetően milyen gyönyörű, normális női orrok vannak, akkor elgondolkodna mindenki hogy ebben valami természetfeletti van és DIREKT kaptad ezt.


Példát azért nem tudok mutatni, mert egyszerűen nem láttam még szép csinos nőn olyan ronda orrot mint az enyém


12. A műtét sokat segített, sajnos az orvos hozott anyagból dolgozik, egy hatalmas széles kampos torz testrészből nem lehet szép orrot csinálni, csak javítani rajta…

jan. 20. 03:42
 16/26 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van ez a modell, talán ő kicsit megértett volna mert ez egy elég ronda nagy vaskos orr


DE az ővéből tudtak szépet csinálni


[link]

jan. 20. 03:45
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez a "ronda nagy vaskos orr" szerintem tök átlagos! Ha neked ez borzasztó, akkor nem sebészre, hanem pszichológusra lenne szükséged.
jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17 az enyém ennél sokkal rosszabb volt

De azért látod a különbséget sharon stone meg ennek a lánynak az orra között, nem?

jan. 20. 11:43
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm akinek elég nagy orra volt, de ennek ellenére is nagyon szép nő volt. Megműtette az orrát és valóban szebb lett. Aztán több plasztikai műtétet is csináltatott, most meg már nagyon műnőnek néz ki. Sosem gondoltam hogy ne lenne önbizalma vagy hogy ennyire torz képe lenne a szépségéről, de ebből kiderült hogy nagyon eltorzult gondolkodása van.
jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Igen, van különbség a két orr között, de Sharon Stone orra a legtöbb nö arcába nem illeke, aránytalanul hatna.
jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!