Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnátok ti elfogadni,...

Hogyan tudnátok ti elfogadni, ha lett volna egy torz testrészetek látható helyen? Főleg úgy hogy nincs rá magyarázat hogy miért lett olyan amilyen.

Figyelt kérdés

Kifejtem itt

Alapvetően csinosabb kategória vagyok, de volt/van egy torz testrészem, mégpedig az orrom.

Az is a probléma hogy én spirituális vagyok, hiszek a karmában és tudom hogy DIREKT kaptam ezt a sorstól kicseszésként.


Ráadásul az életben, munkámban is gondot okozott.


Rengeteg szép nő születik ilyen tökéletes orral:

[link]


De sokszor olyan is van hogy nem szép nőknek az orruk szép, pici tökéletes barbi orr.


Az enyém hatalmas volt, kampós, széles, nagy orrlyukak.

MINDEN ami ronda lehet egy orrom, az enyémben az volt.

Ráadásul nincs olyan felmenom akinek ilyen lett volna tehat nincs rá magyarázat, hogy miért lett ilyen.


Pár éve kölcsönt vettem fel hogy meg tudjam műttetni, meg szülő is segített de sajnos csak kicsit lehetett javítani rajta.

Még mindig nem szép és nagy.


Egy alapból szebb nő vajon miért kapja ezt?

Es egy sharon stone meg miért kap ilyen fent látható tökéletes orrot?



jan. 19. 14:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudom megmutatni sem a régi sem a mostani orrom hiszen nem akarom hogy bárki számára kiderüljön hogy ki vagyok


A legrosszabb hogy nem tudom átadni hogy mennyire gyanús az hogy pont egy ilyen cifra sorsú lánynak mint én lesz ilyen torz orra ami kb 1000000-ből egy….

Ráadásul úgy hogy senki másnak nem volt a családból


Itt a véletlenek egybeesése az ami megőrít és nem tudok vele mit kezdeni

Amellett hogy továbbra is irigy vagyok a szép orrokra

jan. 20. 15:03
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadat őrjíted meg a komplexusoddal, és hogy folyamatosan másokhoz hasonlítod magad. Az eddigi kommentekből és mintaképekből kiindulva sem volt hatalmas orrod. A többi dramatizált jelző (cifra sors, torz orr, karma büntetése, sors csapása) részben merő önsajnáltatás, részben a belebolondulás abba, hogy mindent az orrodtól teszel függővé.
jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

(cifra sors, torz orr, karma büntetése, sors csapása)


Dehát mi más magyarázat van egy torz testrészre??

Nem sajnaltatom magam, akkor nem muttettem volna meg, hanem itt fenyegetőznék hogy öngyilkos leszek


Egyszerűen csak nem tudom feldolgozni hogy pont szebb nőként pont rossz karmaval lett egy ocsmány torz orrom

jan. 20. 15:36
 24/26 anonim ***** válasza:
És aki bölcsőhalállal távozik az mit szóljon?
márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Aki bölcsőhalállal távozik, azzal a világon semmi rossz nem történik már az életben…
márc. 22. 14:37
 26/26 NTBS ***** válasza:
Idővel megszokod.
márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!