Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta innen valaki már a...

Próbálta innen valaki már a skintim végleges szőrtelenítését? Tapasztalat, vélemény? Mennyire hatásos valójában és mikor látszik az eredmény?

Figyelt kérdés

jan. 21. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nem Skintimbe járok, de ugyanígy dióda lézeres cuccra.

Itt elvileg 8 alkalmas a legnagyobb csomag, de aztán még fél évig járhatok ingyen garanciálisan ha kell. Azt hiszem a 7. alkalomnál járok, és még van bőven szőröm. Tehát kelleni fog ez a 8+ alkalom. A szalonban azt mondták hogy ezzel kb mindenki így van, tehát ilyen pár alkalmas kis csomagokra nem éri meg befizetni.

Amúgy hatásos, szépen tűnik el a szőröm. 6-8 hetente lehet menni, úgyhogy időigényes mire teljesen kiégetik, ne úgy képzeld el hogy akkor nyárra már nem kell szőrtelenítened (max sokkal rövidebb idő alatt végzel vele). De tényleg egyre kevesebb van. Jelenleg kb foltokban nő, így kifejezetten rosszul néz ki ha nem szedem le azt ami még megmaradt.

Amit nem szoktak kiemelni, pedig fontos; fáj. Nagyon. Nem úgy mint a gyanta, hanem iszonyatosan. Én már szültem is pedig, de erre basszus nem voltam felkészülve. A kozmetikus mondta hogy kb ez a legfájdalmasabb szépészeti kezelés. Cserébe 15 perc alatt végezni szoktak.

jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!