Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőrtelenítés növeszti a...

A szőrtelenítés növeszti a szőrt? Személyes tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Milyen szőrtelenítési módszert használtál és mi lett az eredménye hosszú távon?



Nagyon köszönöm!



2016. ápr. 29. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korom óta borotválkozom (eldobhatós borotvával)de a borotválástól nem erősödik.18/f
2016. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindent próbáltam, nem növeli a szőrnövekedést. Semmi. Tovább tart az epilálás hatása, de én utálom, mert fáj. Ami a szőrnövekedést befolyásolja az a hormonháztartás és a genetika.
2016. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle módszert használok és nem látok különbséget. Egyébként se lehet ezt tesztelni, hiszen fogalmunk sincs, milyen lenne, ha nem szőrtelenítenénk.
2016. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! (Egy ismerősöm fiatal lány kora óta szőrteleníti pl. a lábszárait és olyan erős borostás a lába, hogy ha megnőne ott szőr, erősebb lenne, mint egy dús, erőteljes férfiszakáll.

Az illetőnek a haja átlagos vagy annál vékonyabb szálú.)

2016. ápr. 29. 08:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kifejezetten csökkenti, mindig eltűnik tőle... :D

Mi a fenétől növesztené a szőrt a szőrtelenítés? A szőr magától nő, nem attól, hogy levágod.

2016. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hormonzavar, nekem is van (PCOS, és a vele járó több tesztoszteron). A hajam hullik, a szőröm erősebb. Semmi köze a szőrtelenítéshez.
2016. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor az ismerősöd ilyen szőrös fajta. A rövid borosta mindig szúrósabb, mint a hosszabb szőr. Alkat kérdése, kinek milyen a szőrzete, nekem sok van és hosszú, viszont puha és szőke, így ha borostás a lábam, szúr ugyan egy kicsit, de nem látszik csak közelről. Másnak fekete a szőre, és nagyon látszik. De ez a pasiknál is így van, van, aki hiába borotválkozik, átüt a bőrén azonnal a szőrszál töve. Más meg háromnaponta egyszer lehúzza, és alig látszik nála, hogy nő vissza.
2016. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem egyedi eset. Több ismerősöm is járt így. Persze, sok a hormonzavaros ember.


Plusz:

[link]

2016. ápr. 29. 09:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az egészségtükör ezt írja, akkor az aztán tuti!
2016. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt még megírnátok, hogy szőrtelenítés után mivel fertőtlenítitek a bőrt? Köszi!
2016. ápr. 29. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!