Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csak részeg férfiak bókolna...

Ha csak részeg férfiak bókolnak nekem, akkor tényleg ronda lehetek?

Figyelt kérdés

20-as évein elején járó nő vagy lány vagyok és eddig ittas férfiak közelettek hozzám, ami mondjuk engem nem lep meg, mert A) az arcom tényleg gáz és B) ittas állapotban az ember sok mindent és mindenkit szépnek tart. Engem sokszok gúnyoltak az arcom miatt és amikor nappal kimerészkedem az utcára, bámulnak rám, ami nekem kellemetlen.


Nem tudom, hogy ez-e a jó kategória a kérdésemhez, de szerintem itt sok mindenkit elérhet.


jan. 29. 03:10
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*évei elején. Elnézést.
jan. 29. 03:11
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, sokan csak részegen mernek ismerkedni 😅
jan. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
61%
Sztem bekeozeled, annyira nem lehet gaz az arcod.
jan. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
72%

Mi a baj az arcoddal ami miatt ennyire rémesnek látod?


A kérdésre is válaszolva pedig annyit mondanék, hogy ennek nincs nagy valószínűsége.

jan. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Túl fiús az arcom. Az a bajom vele.
jan. 29. 03:51
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Érdekel. Elküldöd?
jan. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
66%
Jaja,erdekel engem is.
jan. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

" Engem sokszok gúnyoltak az arcom miatt és amikor nappal kimerészkedem az utcára, bámulnak rám, ami nekem kellemetlen."

Még ilyet nem is hallottam.

Láttam már olyan nőt aki nekem csúnyaés nem tetszik, de mégis van párja.

Te inkább depressziós vagy és félre érted az embereket.

jan. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy csúnya lennél, csak nem tudod mit kell kiemelni az arcodon, mik az előnyös részek.

Sminkes, fodrász, bőrápolási tanácsadó vagyok. Szivesen megnézem az arcod és adok tanácsot, ha küldesz képet.

jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen jellegű kérdéseknél mindig elmondom, hogy kép nélkül nem sokat ér. Mint férfi, látatlanban nem tudom megválaszolni, hogy józanul szóba állnék-e veled vagy sem. Ha tudod magadról, hogy csúnya az arcod, akkor lehet, hogy az állhat mögötte, de a nők sok esetben túlozni szoktak a kinézetüket illetően, és lehet, hogy szimplán csak az önbizalmaddal van probléma. Szóval ha érdekel a véleményem, akkor légyszi küldj egy képet, és nagyon szívesen kifejtem.
jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!