Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csak részeg férfiak bókolna...

Ha csak részeg férfiak bókolnak nekem, akkor tényleg ronda lehetek?

Figyelt kérdés

20-as évein elején járó nő vagy lány vagyok és eddig ittas férfiak közelettek hozzám, ami mondjuk engem nem lep meg, mert A) az arcom tényleg gáz és B) ittas állapotban az ember sok mindent és mindenkit szépnek tart. Engem sokszok gúnyoltak az arcom miatt és amikor nappal kimerészkedem az utcára, bámulnak rám, ami nekem kellemetlen.


Nem tudom, hogy ez-e a jó kategória a kérdésemhez, de szerintem itt sok mindenkit elérhet.


jan. 29. 03:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd magad, megmondom.
jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
14%
Valszeg tényleg nem vagy szép. Ha kifejezetten gúnyolnak miatta, akkor tényleg átlag alatti lehetsz.
jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
0%
Kuldj kepet
jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
50%

Az se mindegy, hogy ki bókol és hogyan.


Az iskola egy baromi fura közeg, ott egy csomó minden a fura belpolitika része. Az, hogy ki számít szépnek, ki az aki kövér, ki az aki az álomnõ, sokszor úgy dõlt el, hogy ki kivel haverkodott, kinek a tesója.

Nagyon sok csúnyának kikiáltott lány csak szegény volt, és nagyon sok népszerû lány igazából átlagos. Csak mondjuk neki volt kék szeme a másik 10 lánynak meg nem.



Az iskola után már más a helyzet, ezek a régi komplexusok hátramaradnak.



Tudod mikor zargattak utcán legtöbbet, füttögtek utánnam? 10-14 éves korom körül.


Ha felnõtt nõként felveszel valami állat füles sapkát, valami gyerekesen cuki cuccot, különösen ha alacsony vagy, füttyögni fognak utánnad.



Ne mondja nekem senki, hogy ezek a férfiak ilyenkor arra gondolnak, hogy igen, ez egy szexuálisan érdeklõdõ, egyenlõ partner, bepróbálkozok nála. Nem.



Szóval kritikusan gondold át, hogy kitõl, és miért kapsz bókokat. Ha egy ilyen pedofil hajlamú bókol neked, mert hello kittys póló van rajtad és két copfban a hajad.

jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem, ezzel is lehetsz vonzó.

Vannak férfiak, akik az androgûn csajokra buknak.


Ez nem jelenti azt, hogy csúnya vagy. Hány szupermodell él abból, hogy markáns, maszkulin arca van?

jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nem! Csak az ilyen proliknak van bátorságuk kezdeményezni. A normálisabb férfiak nem nyumulnak minden nőre akit csak meglátnak.

Tanulj meg kezdeményezni te is, és ne olyan helyekre járj ahol részegesek vannak. Biztos lesz valaki akinek bejössz

jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ha fiúsnak érzed magad, és változatni szeretnél, akkor ezer módja van hogy nőiesebb & szebb legyél!

Ne félj a változásoktól, kísérletez próbálgass

jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%
#17: vannak azért olyan nők, akiknek kifejezetten az áll jól, ha nem nyúlnak magukhoz. Nem egy olyan ismerősöm van, akit láttam már sminkkel és anélkül, esküszöm sminkkel csúnyább volt, mert egyszerűen nem illik a fiús arcberendezéséhez. De anélkül szép/vonzó.
jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Szerintem rajtam már csak a kés alá való fekvés segít. Már mindent megpróbáltam.
jan. 29. 14:55
 20/34 anonim ***** válasza:
84%
Akkor feküdj. A plasztika sem ördögtől való, vannak dolgok, amiken más nem tud segíteni.
jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!