Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csak részeg férfiak bókolna...

Ha csak részeg férfiak bókolnak nekem, akkor tényleg ronda lehetek?

Figyelt kérdés

20-as évein elején járó nő vagy lány vagyok és eddig ittas férfiak közelettek hozzám, ami mondjuk engem nem lep meg, mert A) az arcom tényleg gáz és B) ittas állapotban az ember sok mindent és mindenkit szépnek tart. Engem sokszok gúnyoltak az arcom miatt és amikor nappal kimerészkedem az utcára, bámulnak rám, ami nekem kellemetlen.


Nem tudom, hogy ez-e a jó kategória a kérdésemhez, de szerintem itt sok mindenkit elérhet.


jan. 29. 03:10
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, 30
jan. 30. 21:31
 32/34 anonim ***** válasza:

31, mint ex pultosnlány mondom, munkában ne vegyél komolyan senkit.



Iskolában meg pláne ne, kamaszok leghülyébb dolgokra állnak rá, meg esetlen tini még mindenki.

jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Én nem veszek részegeket komolyan. Ezért is írtam, hogy az alkoholt torzítja a látásukat.
jan. 30. 21:45
 34/34 anonim ***** válasza:
26%
Szìvesen megismernélek ìrnék levelet de inkàbb jelezz te ha gondolod. Annyi hogy én àtlag alatti vagyok
jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!