Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzó utan vissza...

Fogszabályzó utan vissza (kijebb) jottek a fogaim, vissza rakja a fogszabályozót az orvos ha megkerjuk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2021ben volt fogszabim es 22 nyarán lett levéve, kaptam azt az átlátszót es használtam egyet lekellett cserélni mert nem tartotta a fogam, es amit utána kaptam az is eltört es idegesítően kijöttek vissza a fogaim. Mivel nagyon szerettem a rögzítettet szeretném ha visszarakná, szerintetek vissza fogja rakni?

febr. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha indokoltnak látja, visszarakja.
febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A retainer-t hordani kellett volna, es nem belenyugodni hogy ja, hat eltort, akkor nem hordod. Azert jottek vissza a fogaid is mert nem hordtad.


Az se biztos h. visszarakja, mert az ilyen ide-oda rangatassal vegervenyesen is tonkremehetnek a fogadat az allkapocsban tarto szovetek, es kihullik mind.

febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En hordom mai napig, de nem tartja a fogam de attol hordom ugy h elvan torve nem tudom hany helyen es szetszedi az inyem🥹
febr. 2. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a "nem hordta azért mozdult vissza" dumát. Nekem is ahogy levették azonnal mozogtak vissza a fogaim, hiába hordtam becsületesen minden egyes nap az éjszakait. Egyetlen egy napot nem hagytam ki. Levétel után egy hónappal már rendesen fájt ha rátettem este. Én visszamentem a dokihoz, természetesen megkaptam hogy hazudok és nem is hordom rendesen, ő megmondta, az én hibám az egész. Visszatetetni nem akartam bár nem is tudom hogy visszatette-e volna mert úgy beszélt velem mint egy kutyával így ott is hagytam mielőtt bármiféle opciót megtárgyalhattunk volna. 1 évig még szenvedtem vele, de akkor már elöl annyira elfordult az egyik balra hogy nem is ment rá rendesen. Egy nap már nem bírtam a fájdalmat és nem hordtam tovább. Ennek már kb 10 éve, a front fogaim majdnem mind elmozogtak picit de még így sem olyan rendezetlen mint előtte. A mai napig nem értem itthon miért divat mindenkinek ez az éjszakai sínt adni mikor szart sem ér. Létezik fix retainer amivel nálam meg nálad is megelőzhető lett volna hogy visszaálljanak. Nekem eleve csak a front fogaim voltak rendezetlenek, tehát várható volt hogy ha elmozog valamelyik fog az front fog lesz. Menj el olyan dokihoz aki csinál fix retenciós sínt.
febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ide mar van idopontom, ha azt csinalja mint veled nyilvan elmegyek olyanhoz, es koszi az ertelmes valaszt.🫶🏼
febr. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!