Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mágneses szempillával otthoni...

Lejla2000 kérdése:

Mágneses szempillával otthoni műköröm tipp?

Figyelt kérdés

Pilla👇🏻


Nektek melyik mágneses műszempilla vált be és mit gondoltok az új fajta tincses pillákról?


Müköröm👇🏻


Mi nagyon szükséges egy zselés műkörömhöz?

Primer ami van azon kivűl kell még valami és a primer az kell hozzá?

Mi az ami fontos és hogy a zselét fel vigyük milyen anyag kell hozzá?Illetve ezek a kinai zselék mennyire jók?Megéri venni ?

Ha nem érné meg ez a kinai akkor egy crystal zselé mondjuk egy 5ml mennyire lenne elég hányszor lehetne használni?Mondjuk ha havi 1 max 2x használnám 1 alkalommal teljes körömre kellene aztán töltésre max 4 ami leesik nekem több nem ...és az ecset az mindegy milyen???


febr. 8. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
🤨🤨🙄
febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ,igazán sokat segitettél további szép estét neked is🙃
febr. 8. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Vki?
febr. 9. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted biztonságos lenne így neki állni körmöt csinálni?
febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ezt kérdeztem,hanem hogy mi kell hozzá?Fel épiteni már épitettem de előtte mielőtt fel kell tenni a sablot kell előtte valamivel le kenni le fujni(ahogy a körmösöm csinálta úgy mesélem)de ha ilyen nehezetekre esik választ adni akkor hagyjuk
febr. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!