Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Online rendelt H&M-es csomagot...

Online rendelt H&M-es csomagot akkor is visszaküldhetek, ha már kivágtam a cimkét?

Figyelt kérdés
3 melltartót rendeltem múlt héten. Ebből kettő abszolút nem volt kényelmes, úgyhogy azokat rögtön visszatettem a zacskóba, a harmadiknak úgy döntöttem, adok egy esély, így kivágtam a cimkéjét. Csak próbáltam akkor is, de ma felpróbáltam újra és sajnos ez sem kényelmes. Úgy olvastam van olyan visszaküldési indok, hogy “mosásban összement”. Gondolom ezt már cimke nélküli termékekre értik, de nem vagyok benne biztos, hogy így visszaküldhetem-e. Tudja esetleg valaki?😊
febr. 10. 19:40
 1/5 anonim válasza:
58%
Szétbarmolod és visszaküldenéd? Higiéniai terméket? Gratulálok.
febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint milyen címke? Ami csak fityeg rajta vagy ami bele van varrva? Ha azt ami varrva van, akkor nem veszik vissza.
febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
febr. 12. 06:08
 4/5 anonim válasza:

Fúj bszki. Azért van nálad is egy szint. :D


Nem tudom, te mennyire örülnél, ha más melltartóját küldenék ki.

febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a rendkívül hasznos választ, sokat segítettél!😊
febr. 23. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!