Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hordanak sokan karórát,...

Miért hordanak sokan karórát, amikor ha megkérdezed az időt, a telefonjukért nyúlnak?

Figyelt kérdés
Szerintem így vicces látványt nyújt. Ráadásul nem okosóráról van szó, hanem olyanról, ami csak az idő jelzésére szolgál.
febr. 15. 14:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Vicces,de szerintem azért mert úgy gondolják hogy jól áll a karóra nekik,vagy csak simán tetszik nekik maga az óra.
febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hányszor látsz ilyet? Embereket, akik karórát hordanak, embereket, akik karórát hordanak, de telefonon nézik az időt, és embereket, akik nem tudják, mennyi az idő, mikor náluk is ott a telefon?
febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert maga az óra szerintem már elsősorban nem időmérő eszközként funkcionál egy viseletnél, hanem ékszerként.
febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem:

1, Hamarabb előveszik az órát, mint a telót;

2, Van, aki félti a sokszázezres telóját, így hamarabb előveszi a pár ezres óráját.

Az is vicces, amikor valaki valamit megkérdez a másiktól, de neki ott a kezében az okiteló. Pl.: "Hova megy/mikor indul ez a vonat?".

Az ilyen nem tudja használni?

febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valakinek csak kiegészítő, presztízs. Azért mert rajta van miért ne használhatná a telefonját?
febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. Pont az ellenkezőjéről szól a kérdés.

Én ilyent még nem láttam. Örge vagyok, de amióta van mobilom, nem viselek órát.

Amit lehetségesnek tartok, az egy kettős berögzödés. Az óra sokkal régebbi. Mondjuk 30 éves az illető, 25 éve visel órát. 10 éve van telefonja. Az órát megszokásból viseli. Ösztönösem veszi fel, nem is gondol rá. Rutin. Ez annyira be tud vésődni, hogy szinte meztelennek érzi magát. Én pl. hátizsákkal hárok dolgizni. Amikor nincs nálam, mkndig olyan furcsa.

A telefont is aktívan használja, és egy ilyen váratlan kérdésnél az előbb ugrik be, mint az óra.

febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!