Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy kövér lány szép az...

Lehet egy kövér lány szép az átlag szemében?

Figyelt kérdés

febr. 16. 19:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
10-es, a "kövér" az kövéret jelent. Olyan embert, akinek BMI-je bőven 25 feletti. Vagy inkább 30 (30 felett "elhízott" az adekvát orvosi kifejezés)
febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
20%

Egy egészséges, formás nőhöz képest nem. Krokodilhoz képest igen.


Az a baj a kövérekkel, hogy nagyon gyorsan rájuk lehet unni. Egy menet max 2, és utána már semmi kedved hozzá. Bocsi, de ez van. Mondjuk azért az se mindegy ki mennyire van elhízva és melle is van-e vagy csak óriási kráteres valaga\hasa

febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ. Azért az átlag magyar kövér lakosságról sokmindent lehet mondani csak azt nem,hogy szépek.


A plusz size modellek közt viszont vannak szépek.

febr. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És egy olyan nő, aki nem kövér, de van narancsbőre (nem vagyok biztos a forditasban, angolul cellulite)?
febr. 17. 08:04
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, itt a hangsúly a mértéken van. Egy vékony, sportos nőnek, mint nekem is van narancsbőröm, viszont nem akkora hatalmas és nem annyira feltűnő, mint egy elhízott nőnek.
febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
34%

Az én szememben csak a kövér,sőt nagyon kövér nők a szépek.De én nem vagyok "átlag"-os. Fontos,hogy ápolt és kedves legyen.Amerikában sok extrém kövér,szép arcú modell van: ssbbw BoBerry,ssbbw Juicy Jackie,ssbbw Jae stb.

Sajnos Magyarországon kevés ilyen van.

febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem kövér, de van narancsbőre"


Most akkor mi a helyzet? Miért a kövéreket hozod szóba, ha te nem is vagy az? A narancsbőr és az elhízottság nem egymás fokozatai, hanem egészen más dolgok.

febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17esnek; "miért a kövéreket hozod szoba, ha te nem is vagy az?" hát, akkor gondolom a kuplungjavításról is csak az kérdezhet itt gyakorin, aki egy kuplung...


Kíváncsi voltam az emberek véleményére.

febr. 17. 09:01
 19/32 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem pedig villámhárítónak használod a tulsúlyosakat.
febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem amúgy mindenki fel tud szépen, igényesen öltözni, és az sokat dob az ember megjelenésén. Ha az ember igényes, ad magára, pluszban esetleg szép az arca is, akkor simán betud csusszani a szép kategóriába, ha így összességében nézzük. Persze ettől függetlenül szerintem ha az embert "lecsupaszítjuk", akkor egy elhízott test nem attraktív, viszont szerintem így összességében ha valaki túlsúlyos, akkor is tud csinos, szép lenni, ha ad magára. Az már más kérdés, hogy kinek mennyire vonzó az ilyen testalkat, de ha most nem ilyen "kinek vonzó, kinek nem vonzó" szempontból nézzük, akkor tud egy kövér lány is csinos lenni. Az, hogy valaki ad magára, az mindig segít az ember megjelenésén, akkor is, ha nincs olyan attraktív tulajdonságokkal megáldva.


Amúgy narancsbőre szerintem a többségnek van, szerintem manapság az a "kit érdekel" kategória. Mármint, engem pl. az hidegen hagy, nem gondolom, hogy a narancsbőr akkora egy "hiba" lenne.

febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!