Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy kövér lány szép az...

Lehet egy kövér lány szép az átlag szemében?

Figyelt kérdés

febr. 16. 19:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

11-es, szerintem a 'kövér' ugyanolyan mint a 'szép': mindenkinek más, az emberek máshogy látják és más az ízlésük. Persze azért van amit mindenki annak gondol, viszont van amibn eltérnek a vélemények.

Természetesen ha valaki tényleg látványosan már beteg az nem jó, elősorban neki sem.

febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha csinosan öltözködik és ad magára, látszik hogy foglalkozik magával, jó a kisugárzása akkor igen.
febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
A ruha és a smink nem megoldás semmire, csak egy kupac homok a strucc fején
febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%
Szépet az arc miatt mondanak valakire, kövérben is vannak szép arcúak, ahogy bomba alakú nőkben is van ronda fejű - csak ők általában szépnek képzelik magukat
febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24%

Persze,ha tudja viselni a sulyát.

Aki nem az a kisugárzasa hogy:ronda dagadék vagyok.

Hanem simán csak jólérzi magát úgy ahogy van.


Nem úgy mint a plussize modellek 80% akinek igazából kell a megerősités 0/24ben hogy kövéren is szép vagy. És ezen felbuzdulva valóban rondára hízza magát.

Vagy túl kompenzál valamivel.

febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Sirokai Diána az volt ~90kilósan.

De 100+már sok neki.

febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehet vonzó. Láttam már teltebb csajt buliban akin látszott, hogy olyan önazonos, hogy kb. minden szem rá szegeződött. Nagyon egyben volt szinte sugárzott az egyénisége, az önelfogadás, hogy jól érzi magát a bőrében. Szép mosolya volt, hosszú haja, ápolt volt.
febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%

A fenti válaszokból is látható, hogy az emberek véleménye nem egyforma: kinek a pap, kinek a papné. Ha valakinek a testesebb nők inkább tetszenek, mint a "VASALÓDESZKÁK", akkor legyen ez az ő véleménye és éljen boldogan. Fordítva ugyanez érvényes.

Sok múlik azon, hogy ízlésesen öltözik-e, de főleg azon, hogy milyenek az emberi tulajdonságai, mennyire van összhangban a másik igényeivel (és fordítva). Minden zsáknak akad foltja (tartja a közmondás).

febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
21%
Lányok szerint lehet szép, pasik szerint nem.
febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
82%

Szerintem mindenki úgy szép ahogy van. Úgy önmaga ahogy van, ha változtat mások miatt, akkor már nem ő.

Illetve, nem a külső kellene, hogy számítson, hanem a belső. Lehet egy gyönyörű Barbie kinézetű nő, ha üres a feje, és lehet egy kövér, aki okos, kedves. Csak adni kell egy esélyt és nem a külsőt látni.

Azt hiszen az egyik kedvenc idézetem, most ideillik:

„Jól csak a szívével lát az ember, ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan“ (Antonie de Saint Exupéry)


A többi csak gonoszság, bántás.

márc. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!