Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum szúrásba ájult el...

Septum szúrásba ájult el bárki is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdesem, hogy bárki ájult már el septum szúrásnál? Család már ideges, mert azt mondják elájulok majd. (helixre is mondták, mégse volt bajom) Azok a megjegyzések nem érdekelnek, akik szerint csúnya, megbánom stb. nem érdekel az ő véleményük. Köszi :D

(kategória nemtudom mennyire van jól megválasztva, sry)



febr. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nincs septum piercingem, de van öt másik, összesen hat szúráson vagyok túl, és bár a tű látványa volt, hogy zavart, sosem ájultam el.
febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vérvételnél, sőt még oltásnál is az ájulás szélén vagyok. Septummal a világon semmi bajom nem volt :) a helix sokkal fájdalmasabb is ráadásul.
febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok :D 1 hèttel helix előtt vérvételen elájultam (holott egyaltalan nem fajt semmi), azóta hallgatom hogy elfogok ájulni kindenen :D Ha már itt vagyok megkérdem, orrfújás stb hogy fog menni az első hetekben? Egyébként ment a "hasznos"
febr. 18. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az orrfújást meg kell szokni. Úgy kivitelezhető amúgy hogy az ékszert előretolod és mögé rakod a zsepit, máshogy nem tudom elmondani :D ez nekem az első héten se fájt. Amúgy talán a legkevésbé fájdalmas piercing, és könnyen is gyógyul. (Én a szúrásról már hazafelé menet megijedtem hogy elhagytam az ékszert mert egyáltalán nem éreztem)
febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most kedden fogom szúratni, szóval kissé parázok, de hátha tényleg nem fáj úgy :D Helix se fájt, inkább kellemetlen volt. Ment a zöld :D
febr. 18. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt egy ismerősöm aki elájult, de nem a szúrás miatt, hanem mert annyira túlizgulta, hogy leesett a vércukra. Nem tű vagy vérfóbiás, csak roppant izgulós hölgy.

Meg nem számolom, hogy hány piercingem van/volt, mert nagyon sok, és összesen egyszer volt velem, hogy ájulás előtti állapotot éreztem. Pedig nem izultam egyáltalán. Nyelvkettévágás közben is vigyorogtam :D

Amúgy pedig pont a septum az, ami abszolút nem vészes a nyoma miatt. Senki sem látja a fül-, orr-, gégész orvoson kívül, és ő is csak akkor, ha nagyon keresi. Én éveken át hordtam benne olyan ékszert, amit senki sem vett észre (sima kétgolyós, egyenes barbell).

Amúgy automata reakcióként a könnyezés, illetve a tüsszentés szerepel. :)

febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kissé megnyugodtam :D köszi
febr. 18. 22:45
 8/10 anonim válasza:
100%

A szúrás nem fáj egyáltalán, de mivel az orrodban az idegvégződések össze vannak kötve a könnycsatornáddal, ezért mindenképpen fogsz könnyezni, de ez nem függ össze itt a fájdalommal.

Talán a legkevésbé fájdalmas piercing. Sok sikert hozzá.

Elájulni maximum az izgalomtól fogsz, de ha nem vagy izgulós, akkor nincs miért aggódnod.

febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 még a könnyezés sem biztos, nekem semmi ilyen nem volt :)
febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl is vagyok rajta, könnyeztem mint állat, fájdalom 10/2 lehetett az is akkor amikor berakta az ékszert. Utána most egy picit csíp a fertőtlenítő miatt, de egyáltalán nem vészes a dolog. Aki most akar annak annyit mondok felesleges parázni rajta, bàr mindenki máshogy viseli a fájdalmat.
febr. 20. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!