Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Daniel Klein óra jó minőségű...

Daniel Klein óra jó minőségű annak ellenére, hogy bizsu kategória?

Figyelt kérdés

febr. 23. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
29%
Ne hallgassál a többiekre úgy látszik még nem volt más csak Svájci aranyórájuk! Gondolom a bizsut nem csak az anyagára értetted mert az ékszereket mondják,hogy bizsu ami nem nemesfémből van,az óránál a szerkezet a lényeg ha nem menő márka akkor is lehet olyan minőség amelyik simán 100 évnél tovább működik! A nagyapámnak is volt egy ruszki(Orosz)karórája vagy 40 évig hordta,és még müködő képes pedig már 25 éve nem él! Persze ez nem ide tartozik! Nekem is vannak nagyon régi óráim és működnek! Ha tényleg olcsón normális órát veszel akkor csak olyat ami nem digitális,elemes mert azok bovlik,igaz hogy szépek de nem érnek semmit!
márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as...

Te miről beszélsz? A Daniel Klein egy retek, divat vacak... Az első elemcserét sem fogja túlélni... Kínai-Japán kvarc szerkezetes hulladékok.

márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem volt ilyen, úgy kaptam.


Tökéletesen működött, az is érdekes, hogy az egyik talán legpontosabb órám volt, de személyes okok miatt elajándékoztam...


Én magamnak ilyet már viszont nem vennék és nem tenném magamra. Divatóra. Ez az ami igazán zavar :D De jó eséllyel akár 10-20 évig is elketyeghet. Ki tudja? Van egy öreg Gant divatórám a fiókban, az is tökéletesen megy több elemcsere után is :DDD


Mindenesetre, ha én már veszek, akkor Citizen, Seiko, EDIFICE alá nem nagyon szeretnék menni...


De ez személyfüggő, ha szereted és követed a divatot, ilyen típusú ember vagy, akkor lehet nem zavar egy ilyen óra sem, sőt szeretni fogod.

márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Mostanában úgy látom a Citizen már egy picit jobb órákat gyárt mint a Seiko. Seikóéknál még mindig gyakran előfordul, hogy az indexek sötétben világító kis "matricái" csálék... A korábban csodálatos lumibrite helyett meg gyakran valamiféle gyengébb verzióval kezelik a számlapot... A 300+ ezres verziók persze ugyanúgy jól világítanak. A Citizennél nem tapasztaltam ilyen jellegű problémát.
márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!