Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Anonimo óramárka milyen...

Az Anonimo óramárka milyen minőséget képvisel? Az árkategóriája nagyjából megegyezik a minőség kategóriájával?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet
2022. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Noshàt, rà kellett keressek. A dizàjnt egyértelműen a Panerai-ról/Seiko búvàrokról nyúltàk. A szerkezetek svàjciak, modulàr kronósak a dràgàbbak -> a szervizelés költsége elég durca tud lenni emiatt. A Dubois-Depraz modulokat a legtöbb helyen egy az egyben cserélik...


Az àrakat sokallom, ennyiért màr alaposan körbenéznék egy Omega-Tag Heuer vonalon. Hasznàltan: is dràga, de valahogy nem làtom mögötte a keresletet.

2022. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2. Tudnál mondani konkrét modellt amit Panerai/Seiko búvárórák “ihlettek”.


Nem mondom, hogy általánosságban nem hasonlítanak valamennyire, de szerintem túlzás, hogy lenyúlták a konkrét designt… Illetve egy csomó másik márka van még ami nagyon hasonló külsejű órákat gyárt.


Elvileg ennek az óramárkának az a profilja, hogy “svájci minőség, olasz stílus”.

Aztán én mint laikus, annyira nem tudom, hogy ez gyakorlatban is megmutatkozik e…


“Noshàt, rà kellett keressek.”


Ezt úgy érted, hogy még csak soha nem is hallottál a márkáról?


Mert azért elég sok internetes listán benne van a top 10 márkában, persze ez önmagában nem jelent semmit, mert ezek nem biztos hogy nívós listák…


Nekem ezek nagyon tetszenek, kinézet alapján:


[link]


[link]

2022. máj. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!