Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert mondják hogy olcso a temu?

Miert mondják hogy olcso a temu?

Figyelt kérdés
Neztem es teljesen atlagos arak vannak, semmi kulonbseg mas webaruhazakhoz kepest. Mi ez a nagy felhajtas akkor korulotte?
febr. 27. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert olcsó.

Lényegesen olcsóbb mint bármelyik másik webáruház.

febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a beetetés része az üzleti stratégiának.


Eleinte olcsó, így mindenki feliratkozik, és az igazi profit a személyes adatok eladásából jön be.



Aztán ha már elterjedt a köztudatban, már ott a telefonon, kapod a reklámot emailben, akkor szép lassan felemelik az árakat, és hagyják hagy menjen amíg tud.


Aztán elterjed a köztudatban, hogy kacatokat kapsz, hogy a fotón nem az igazi termék van, hogy szennyezett termékeket kapnak.


Ugyanez volt a Wish, az Alibaba, stb is.

febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De szerintem mar most sem olcso. Akkor lehet mar a beetetes utani resz van.
febr. 28. 00:01
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha szerinted nem olcsó akkor ne vásárolj onnan.

Kb ennyi.

febr. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kerdes, hogy vasaroljak-e onnan.
márc. 3. 13:40
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedre választ kaptál de tovább rinyáltál, hogy neked drága.Akkor jogos ha azt kapod, hogy ne vásárolj ott.
márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem neked valaszoltam, hanem az ertelmes valaszt ado hozzaszolonak. Ha te mar megvalaszoltad a kerdest, akkor lehet tovabb menni. Senkit sem erdekel a velemenyed arrol, amirol nem kerdeztek.
márc. 9. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek joga van bármit bárhová írni, otthon anyucinak apucinak megmondhatod hová menjen itt senkinek nem dirigálhatsz kisgyerek.
márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hosszúhajú ***** válasza:
mert hírtelenszerűen változnak az árak. mindig tesznek valamit nagyon olcsóra - tegnap 800 ért rendeltem felsőt, 300 ért talpbetétet.. 2 nap múlva megint normál lesz az ára és más termék fog lezuhanni. így cserélgetik körbe-körbe. állítsd ár növekvőre és az elején látod majd hogy tényleg mindig van aktuális szuper ár.
márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hát én eddig konkrétan olyan kínai terméket kerestem, ami az Alin fenn volt. Megnéztem TEMU-n:

1. Vagy TEMUN-n nem volt

2. Vagy TEMU-n drágábban


Úgyhogy eddig még nem is rendeltem a TEMU-ról.


Úgyhogy ha valaki bármelyiken talál valamit, érdemes a másikon, de még az eBay-en is megnézni. Nem egyértelműen a TEMU a legolcsóbb mindig!

márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!