Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a Parndorf-hoz hasonló...

Melyek a Parndorf-hoz hasonló (de azzal ellentétben - valóban olcsó!) akciós márkás ruházati üzletek/üzletközpontok Kelet-Ausztriában, vagy Nyugat-Magyarországon? Mivel Parndorf-ra egyre inkább azt mondják, alig olcsóbb már a magyar árakhoz képest.

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, Parndorf tényleg relatíve olcsó. Márkát a márkához viszonyíts. Ne az legyen hogy kimész, véletlenül betévetsz a Prada-ba és ki vagy hűlve, hogy 500€ egy pulóver.


Nézd meg mennyibe kerül egy Tommy Hilfiger pólóing idehaza. Egy Peek&Cloppenburg vagy rendes Tommy Hilfiger botlba 30-40 ezer Forintot bátran elkérnek egy-egy darabért.

Premier outlet nagyjából ugyan ez a szint.

Ehhez képest Parndorfban ki lehet fogni nagyon jó akciókat. Szerintem ugyan azokat a pólókat amiket itthon 40 ezerért adnak, kinnt megtalálod 60€-ért.


Csak hogy konkrét példát mondjak, vettem kinnt Hilfiger farmert 30 euróért. Ennyit manapság egy szaros Zarában is elkérnek egy-egy nadrágért.


Hidd el. Parndorf teljesen jó ársávban mozog. Ha valamit találsz ott valamennyiért, kötve hiszem, hogy annál relatíve olcsóbban megtalálod máshol.


Még egyszer. Ne a kinti Ralph Lauren árakat hasonlítsd a hazai H&M árakhoz...


Van Ralph Lauren mokaszinem amit 50 euróért vettem kinnt. Bárhol máshol ahol eddig láttam, ott 100€ volt.


Szóval hidd el... Parndorffal jársz a legjobban. Én voltam Premier Outletben. Egy-egy boltban hanyatt vágtam magam, hogy milyen pofátlan árazásuk van pl egy Parndorfhoz képest.

2021. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az alapos tájékoztatást. Nem számítottam, hogy lesz valaki, aki ilyen szépen, terjedelmesen válaszol. :)


Lehet akkor egyszer mégis csak el kellene mennem, ezek alapján, amit írsz. Fél ár az mégiscsak fél ár. Eszemben sem volt egy Emporio Armanit egy F&F "fashion" zakóval összehasonlítani! :)


Egyedül az ilyenek bizonytalanítottak el:


"Alig vettünk olcsóbban dolgokat Parndorfban, mint itt-ott. Nem tudok már konkrét árakat, de mondjuk az itthon 16 ezres cipőt 14,5-ért, egy másikat meg kb. pontosan ugyanannyiért, mint itthon, csak itthon sehol nem volt az a szín/méret. Néhány akciós fehérneműt vettem annyiért, mint itthon a kínai vacak. Az olvasottak alapján sokkal jobb árakra számítottam, szerintem nem érdemes ezért kimenni."


Ilyesmi hozzászólások miatt írtam ki a fentieket.

2021. jún. 15. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Persze, mert kimegy a magyar, azt hiszi hogy a 20 ezres pólót ő majd 4-ért megkapja :D.

Vannak jó akciók. Főleg szezonvégi leárazások. De olyan hűdenagy csodára nem kell azért számítani.


Én 100% ugyan azt a Ralph Lauren teniszcipőt vettem meg kinnt 49,99 EUR-ért, amit idehaza az Office Shoes nagyjából 25-27 ezer Forintért ad.


Hidd el, megéri kimenni. Nagyon sokan tényleg puffogva jönnek haza, mert eleve a drágább boltokba mennek be. És háborognak egy Tommy Hilfigerben, Ralph Laurenben, Armaniban, teljesen mindegy, hogy úristen mi kerül ezen ennyibe és elkönyvelik Parndorfot drágának. Aztán azt nem realizálják, hogy itthon amúgy mégdrágább :D.


Teljesen jó árakon vannak, ha társul mellé fizetési hajlandóság. Tényleg azt veszem néha észre, hogy hüledeznek az emberek egy-egy boltban, ami valószínűleg nem az ő pénztárcájuknak van kitalálva.

Ha be is mennek a Mangoba, arra számítanak hogy ami itthon akciósan 8000 Ft, azt majd ők kinnt 10€-ért megkapják.


Szóval ja. Jó árak vannak. Határozottan olcsóbb szintem minden márka, mint itthon. De ne úgy menj ki, hogy csodát remélsz :D.

2021. jún. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a Mango pont egy gyenge példa, mert mióta van mango outlet oldal, kb 1500 forintokért lehet rendelni mindent, akciókor. De a többivel maximálisan egyetértek.
2021. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!