Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Superz parfüm/parfümolaj...

Superz parfüm/parfümolaj vélemények?

Figyelt kérdés

A nővéremnek és húgomnak szeretnék parfümolajat venni a superztől.


Elméletileg 100%-os parfümolajat használnak, azonban majdnem minden vélemény ellene van.


A testvéreimről tudni kell, hogy nem nagy parfüm szakértők. Sosem vesznek drága parfümöt, szerintem max 5-8 ezer, amit kiadnak 1 parfümért, ezért is szeretném őket meglepni holnap egy elméletileg "prémium" parfümolajjal. (Nyilván közük nincs a prémium minőséghez, de értsétek jól.. )


[link]


[link]


A terv az lenne, hogy mivel a nővérem dolgozik, ezért Ő kapná a parfümolajat, a húgom pedig mivel még tanul, Ő pedig a parfümöt.


Mi róla a véleményetek? Meddig tart 6ml parfümolaj mindennapos használat mellett?



márc. 7. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosítok: Nem 100% parfümolaj, hanem 20%* :D
márc. 7. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Gagyi scambrand ami csak a marketingre költ. Ez a parfümolaj(nem mintha létező kifejezés lenne) egy undi nehezen kezelhető cucc. Ha vennék is ilyet semmiképp nem egy ilyen gagyi kéteshátterű cégtől aki ócska klónokat árul brutál drágán.
márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem mással összehasonlíthatatlan illata van néhány parfümnek.

Egy 6ml olajnak 2-3honapot josolnak normal hasznalat mellett, nekem 4honapig kitartott kb ugy, hogy hetkoznap hasznaltam.

2-2csík a fül alá bőven elég, ha rövidujjuba vannak (vagy ruhadarab ami nem fedi a csuklót) szintén 2-2 csíkot kennek es kb 8-10orat erezni is lehet az illatot.

Bátran merem őket ajánlani, nyolcadik parfümöt fogjuk vásárolni tőlük a párommal.

márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!