Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy szép-e a lábfejem?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne az a tudat, hogy az emberek szépnek találják a lábfejemet. (F)
márc. 12. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az átlag embert kur*vára nem érdekli milyen a másik lábfeje, szerintem valami lábfétises perverz vagy aki már nem egy kérdést tett ki ahol szintén a láb szépsége fontosságát hangoztatta.
márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Az átlag embert kur*vára nem érdekli milyen a másik lábfeje"


Ez nem igaz, mert többeket ismerek, magamat is beleértve, akit igenis érdekel.



", szerintem valami lábfétises perverz vagy"


Igen, jól látod a helyzetet.



" aki már nem egy kérdést tett ki ahol szintén a láb szépsége fontosságát hangoztatta."


Ez sajnos nem igaz, mert a láb szépsége fontosságával kapcsolatban első ízben írtam ki kérdést. Más kérdések alatt válaszolóként már nyilvánultam meg nyíltan a lábfétisességem kapcsán, amit - mivel nem kérte, hogy legyen - nem is tagadom.


Vissza is néztem a kérdéseimet.

Ott semmi. A megválaszoltak közül a 3-mas válasz az enyém, melyet nem szégyellek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

márc. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!