Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában mindenki FILA táskával mászkál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
a tesconak köszönhető.
2011. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Volt elég pontjuk, hogy felvegyék őket a Fila-suliba.
2011. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Az emberek szinte megvadulnak, ha látják, hogy valami akcióóóós. Ráadásul oda biggyesztik, hogy eredetileg 8-10 ezer és akkor mindenki veszi, mikor lehet szüksége sincs rá. Aztán a tinik olyanok, mint a marhacsorda, ha egynek van, kell sz összesnek. Az idősebbek meg "miért ne" alapon veszik. Tömegcucc lett most már inkább gáz, mint menő.
2011. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
mert olcsón megszerezhető a teszkóban. Én speciel pelenkázótáskának használom a sporttáskát :) Majd ha kevesen fogják hordani, előveszem a hátizsákot is.
2011. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem! Az a gáz hogy ezt gáznak tartják! Miért is lenne, gáz, ez csak egy táska. Ha praktikus akkor miért ne hordanánk. Ezek az akciók lehetőséget adnak arra hogy a szegényebb réteg is tudjon venni valami "márkásat".
2011. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy a szegényebbek is tudnak így ilyen táskát venni de most már nagyon unalmas hogy mindenkin az van

ha lett volna egy limit hogy mennyi van összesen akkor nem lett volna ez a fila dömping....

nekem nincs de nem is szeretnék

2011. szept. 21. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten élvezem a Fila-őrületet.:) Az osztálytársaimmal hazafele jövet épp ezen poénkodtunk. Egyikőjük egyszer 10 perc alatt valami 140 körüli értéket számolt. Legalább lesz valami korstílusemlék, amire visszagondolhatunk.:)
2011. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 alkesz éva válasza:
100%
Szerintem a sok kamu Louis Vuitton táska,meg a gagyi Wayfarer meg Aviator napszemüveg sokkal inkább gáz mint a Fila táska.
2011. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!