Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám végre kinyomni...

Hogyan tudnám végre kinyomni a cisztás, mély pattanást az orrom mellett?

Figyelt kérdés

Van egy cisztás, mély pattanásom az orrom mellett. Pici, de fáj, és érzem, hogy mélyen van. Nem lehet kinyomni.

2 ilyet trancsíroztam szét pár hete az államon, de azoknak lyuk maradt a helyén, így ilyenre többet nem vetemednék.

Ha beleszúrok egy lefertőtlenített tűt, akkor sem jön ki belőle semmi.

Attól lettek, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót 1 hónapra. (Most újra szedem, de ami már keletkezett, azt jó lenne eltüntetni.)


ápr. 8. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hormonális. Belgyógyász, bőrgyógyász. Amelyiket előbb eléred. Ne nyúlj hozzá, mert ragyás leszel.
ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hormonális sajnos. Most elvileg el fog múlni, mert újra elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Hosszútávon viszont biztos elmegyek majd orvoshoz, de most nyárra nem akarok pattis lenni, inkább szedem még pár hónapot a bogyót.

Ezt viszont nagyon szeretném eltüntetni. Kinyomás nélkül el fog egyáltalán szívódni?

ápr. 8. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A cisztás pattanást ne akard kinyomni..
ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De el fog tűnni???????
ápr. 8. 20:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem nyomom ki?
ápr. 8. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, persze, idővel, adj neki egy kis időt. Ha megpróbálod kinyomni, azzal csak több kár okozol.


Viszont ha újra, folyamatosan kijönnek, akkor érdemes bőrgyógyászhoz menni, de valószínűleg a fogamzásgátlóra való visszaállás segíteni fog ebben, de ha mégse, akkor érdemes bőrgyógyászhoz menni.


Csak tényleg, ne nyomkodd.

ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, nem nyomkodom. (:

Azóta nem jöttek ki újak, szóval reménykedem, csak jó lenne a nyomokat eltüntetni.

ápr. 9. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyeneket csak szinte szakszerű tudással és fertőtlenítéssel lehet kinyomni. Mint saját esetemben az immunbetegségből adódó hólyagokat és furunkulus-okat.
ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos, kinyomtam. Beérett. Hatalmasat spriccelt :D De már a nyoma is alig látszik.
ápr. 15. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!