Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem az...

Miért csinálják ezt velem az emberek, úgy utálom?

Figyelt kérdés
Ma telt be a pohár. Ültem a könyvtárban és egy vadidegen 40 éves férfi odajött, hogy hihetetlen hogy egy ilyen tudományos és unalmas helyen mint a könyvtár ilyen szép nők vannak, legalább 10 percig nyomatta én pedig magam elé kinyitottam egy atlaszt és a mögé bújtam. Az idegen emberek az utcán csak így leszólítgatnak, leszépeznek. Meg a buszon is. Persze egyesek örülnének, csakhogy szerintem EGYÁLTALÁN NEM VAGYOK SZÉP, akkor meg miért csinálják velem ezt??? Az én fogalmaim szerint az a szép ami az újságok címlapján van, Kelly Brook meg úgy általában a barna haj-barna szem-napbarnított bőr vékony test. Én meg szőke vagyok, nagyobb mellű, nem széles csípőjű. Nem értem hogy az emberek mit esznek rajtam. Pasim sincs, szerintem csak azért nyomulnak rám, mert kedves vagyok és megközelíthető. Hogy láthatnak szépnek, ha én nem látom magam egyáltalán annak? Ha nem öltözöm úgy mint egy cicababa, mert nincs pénzem mindenből a legjobbra? Miért csinálják ezt, olyan elszomorító :( Pláne az hogy ők áradoznak, és úgy érzem mintha hazudnának. SZerintem csak egy átlagos lány vagyok. Tudnék sorolni kapásból 3812328 szebbet. Idegesítenek az ilyen pasik.
2010. nov. 5. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Örülj neki! Én 26 évesen 20-nak nézek ki és egy istentelenül jó chilei szeretőm van, aki 49 éves és aki 30-nak néz ki. Szerinte nekem van egy olyan kisugárzásom, ami miatt minden pasi kinéz magának. Nálad is ez lehet. Engem is midennap leszólítanak.
2010. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Chilei szerető, nekem is pont az kéne, imádom latin-amerikát, és a mediterrán pasikat, dejó dóguk van egyeseknek...
2010. nov. 5. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a 40-es férfi talán kicsit szélsőséges volt, vén kecske nem tudom mit akart...

az a bajod, hogy szépnek találnak az emberek? lehet, hogy "átlagos" vagy és nem is hú de szép, de közben van akinek te nagyon is szép vagy, csak mert pont az esete vagy. ez ilyen egyszerű. nekem most tetszik egy lány aki mások szerint "törpe","szürke kisegér" nekem mégis Ő kell.

ez ilyen, hiába gondolod, hogy nem vagy szép, másnak lehet te vagy a tökéletesség.

2010. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aha értem, akkor ezeknek az embereknek csak sz.r az ízlésük.
2010. nov. 5. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy kis önértékelési zavarod? Fogadd el magad, másokat meg elküldhetsz melegebb éghajlatra, ha nem jönnek be! ;)
2010. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig is elküldtem mindenkit a pichába, mert úgy éreztem hogy a képembe hazudnak. :)
2010. nov. 5. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fogadásból teszik, aztán kiröhögnek a hátad mögött.
2010. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Hol élsz te...? A barna nőket le se tojják általában. :D

Mindenhol a nagycsöcső szőke kislányok vannak, mert divat a pedofília, meg a barbi baba meg a mittom. Ne akard, hogy ilyenek miatt sajnáljanak. xD Amúgy szerintem minden kicsit is szép lánnyal ez van. Képzeld, odamentem ma a könyvtároshoz, mert kellett egy könyv, utána még a másik papírt is kiskutyaként hozta utánam, meg csüngött a szavaimon. Csúnya és lúzer volt, tipikus könyvtáros, aki alig kap kedves szót. Nem zavartattam magam. Szórakozóhelyen is mindig leszólít nem egy srác. A munkások utánam fütyültek ma is. Nem vagyok kihívó, különösen megragadóan szép se, barna vagyok, szemüveges. Szóval szerintem ez a szokásos. Örülj neki, hogy nem vagy csúnya, vedd bóknak, és tanuld meg leszerelni a kéretlen udvarlókat. Kedvesen. Akkor leszel igazi jó nő. :D

2010. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass el pár önbizalommal kapcsolatos könyvet sokat tudnak segíteni!! De addig is gondolj bele: Miért hazudnának? Miért ne mondanának igazat? Te talán megszólítanál valakit a buszon csak azért hogy a képébe hazudj? Ugye hogy nem :) Akkor meg hidd el nekik hogy szép vagy és örülj neki :D
2010. nov. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LInkelj egy képet és megmondjuk mennyire vagy szép!
2010. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!