Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miteszeresen nagyon gáz az...

Miteszeresen nagyon gáz az orrpiercing?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy nagyon miteszeres az orrom, bármit próbáltam eddig semmi nem tüntette el..de szeretnék orrpc-t csak nem tudom így mennyire lenne értelme..
2010. nov. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Anélkül is gáz.

Kozmetikust próbáltad már?

2010. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már 30cm távolságból is látni a pöttyöket az orrodon akk tegyél érte h ne így legyen.

Ha nem vészes szúrathatsz. Miet szeretnél?

18/F

2010. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Korrektort használok szóval ha utcán vagyok akkor igyekszem úgy csinálni hogy ne látszódjon, de örökké csak nem kenhetem mindenfélével..igen kozmetikust is próbáltam.

Tenni tennék, és már mindenfélét próbáltam de akkor se használt...

Ilyet szeretnék: [link]

2010. nov. 7. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de iszonyú csúnya lenne így. Az ember eleve nem hangsúlyozza ki, ami nem szép, márpedig egy mitesszeres orr NEM az. Ez olyan, mint amikor nagy lógós hasba köldök PC-t, vagy elálló, csálé fogsorra fogékszert tetetnek...
2010. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte választ. Akkor még próbálkozom hátha valahogy el lehet tüntetni :)
2010. nov. 8. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!