Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok titeket nem zavar hogy...

Lanyok titeket nem zavar hogy a legtobb fiunak a kis kur*ak tetszenek?

Figyelt kérdés
gondolom nem kell jellemzoket irjak mert miindenki tudja kik azok!
2010. nov. 10. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb fiúnak nem kellenek, csak úgy vannak vele, mint a zsiráfokkal: nézegetik, nézegetik, de otthonra nem kéne. És amíg a barátom lesz@rja az ilyen ribiket, és csak én kellek neki, addig nem érdekel, más hogy csorgatja utánuk a csálukat.
2010. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
mármint nyálukat.
2010. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiúk nem szeretnek időt fordítani az udvarlásra, és vágynak a vad szexre, amit legtöbbször az ilyen tipusú lányokból néznek ki, hogy képesek rá. És valljuk be, a legtöbb kisk.... igényes, szépen sminkelt, csinos lány, és az "erősebb nem" szereti a tip-top megjelenést, mert egy ilyen csaj mellett dagad a májuk, ha a haverok közé viszik. Lehet hogy egy átlagos lány jó szívű, és lehet akármilyen szép lelkű, a legtöbb srác, főleg a komolytalanabb fajta nem értékeli ezt, mert számukra fontosabb hogy villoghassanak a szerzeményükkel, a kisk...-val. Azt is valljuk be őszintén, van olyan lány, aki azért nem bírja a kisk...vákat, mert a lelke mélyén ő is az szeretne lenni. Én nem vok kis..., és rólad sem feltételezem, hogy irigy vagy rájuk, de az általánosságban ez az igazság.
2010. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hot_kiss ***** válasza:
100%
Valahol egy kicsit biztosan, de tudod nem. Sz@rok bele a sok csi*ribe.. haneki ez a jó. hát csak b@szogassák szétőket. (:
2010. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%
ez ugyan olyan mint h a lanyok a pénzes pasikra buknak.. és igen.. most lelehet szavazni.. ti is tudjátok h igazam van.. sajnos.. :S
2010. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunják... :D

Egyébként meg tényleg nem mindegyik bukik erre :D

Vannak normális fiúk is.;)

Rossz helyen keresgélsz. :)

2010. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek valaszt :)
2010. nov. 11. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyisnem zavar. Ráadásul az is, aki tetszik, úgy vettem észre, hogy az ilyen csajokat bírja. :(
2010. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nekem sosem jöttek be ezek a r*ibik és nem is fognak.

Az igaz, hogy a legtöbb srácnak azok kellenek, mert állandóan kangörcsösek és unatkoznak és ha van egy ilyen a közelükben akkor ki is használják.

Ha nekik ez kell akkor hajrá.

Nekem biztos nem kéne egy olyan sem...

Kit tudja kivel voltak előző este? O.o


19/F

2010. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak természetes kiválasztódás...a hülyék a hülyékre buknak, zsák a foltját...stb....majd később, vékonyabb pénztárcával már elgondolkodnak, hogy mi történt...
2010. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!