Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki parfümmániás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha érzek valakin egy jó illatot megkérdezem hol vette mennyiért mikor és rohanok megvenni.

Ez már beteges ismeretleneket is leszólítok ha olyan jo illatot érzek rajta.

van vagy 30 parfümöm mindegyikből kb 5ml hiányzik és egy katalógusba láttam vagy 3 jó illatú parfümöt amit egyből megrendeltem, kész anyagi csőd.

egyszerűen ez nem normális...


2010. nov. 12. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, valószínűleg nálad is ez van, ahogy leírtad :) Úgy, ahogy van vásárlásmániás meg akármilyen mániás, úgy ez is lehetséges. Ha komolyra fordul, szerintem betegségnek is számít.
2010. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a szép zoknikat gyűjtöm. :) Van vagy 60 pár zoknim, és kb a felét ha hordom. De ha meglátok egy szépet, megveszem. Nem mindenáron, de megveszem. A férjem is szokot nekem venni sép zoknit. Csak az anyukám nevet, hogy minek az a sok zokni.

Van, aki bélyeget gyűjt, én zoknikat. XD (de a jó parfümöt én is szeretem)

2010. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül beteges ez. Ez is lehet egy hobbi. Ha csak a parfümöknél áll fenn ez a "vásárlási kényszer" akkor ez nem feltétlenül gáz, akkor lenne baj, ha a ruhákkal illetve minden dologgal kapcsolatban ezt csinálnád ami megtetszik.
2010. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a sapkákat gyűjtöm. Ha meglátok egy szépet, megveszem. Ha a barátnőmé tetszik nekem, megkérdezem hol vette. Ez nem beteges, szerintem. Valaki a sállal van így. Csak a parfüm drága is, ezért érzed így...
2010. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van vagy 20-25 üveg parfümöm....együttérzek.
2010. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!